Ogłaszamy wyniki Bloggers’ Challenge!

Challenge accepted! Sprawdźcie, które z rzuconych przez Was w konkursie wyzwań zrealizujemy i do kogo powędrują kosmetyczne nagrody :) Za nami trzecia edycja naszego blogmakijażowego konkursu Bloggers’ Challenge, w którym Wy rzucacie nam wyzwania, my wybieramy te najciekawsze, ich autorów nagradzamy, a pomysły realizujemy w formie filmików na blogmakijaz.sephora.pl. Kto w tej edycji zaskoczył nas […]

Challenge accepted! Sprawdźcie, które z rzuconych przez Was w konkursie wyzwań zrealizujemy i do kogo powędrują kosmetyczne nagrody :)

Za nami trzecia edycja naszego blogmakijażowego konkursu Bloggers’ Challenge, w którym Wy rzucacie nam wyzwania, my wybieramy te najciekawsze, ich autorów nagradzamy, a pomysły realizujemy w formie filmików na blogmakijaz.sephora.pl. Kto w tej edycji zaskoczył nas swoją kreatywnością?

Oto zwycięzcy (a właściwie zwyciężczynie) wrześniowego Bloggers’ Challenge:

1.       Paulina Andrzejczak

2.       Mariola Nowak

3.       Paula Sypień

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest zestaw zawierający paletę do brwi Sephora, pęsetę z latareczką Sephora, oraz kredkę na łuk brwiowy High Brow Glow marki Benefit. Do dwóch pozostałych dziewczyn wyróżnionych w konkursie powędruje natomiast zestaw zawierający produkty marki Sephora –  paletę do brwi oraz pęsetę z latareczką. Gratulujemy!

 

Jakie wyzwanie rzuciła nam zwyciężczyni konkursu, której pomysł zrealizujemy? W skrócie: piegi górą ;) A tutaj szczegóły:

Wyzwanie: Makijaż dla jasnej cery z piegami, podkreślający piegi

Na podstawie tego pomysłu nagramy filmik instruktażowy. Już nie możemy doczekać się! Piegowate dziewczyny, szykujcie się do powtarzania zaproponowanego przez nas makijażu ;)

Jeśli też macie jakieś propozycje tematów, które powinniśmy opracować w formie instruktaży blogmakijażowych, spokojnie! Właśnie rozpoczęła się kolejna edycja naszego konkursu, więc zachęcamy do dzielenia się pomysłami. Może to właśnie Wasze pomysły zrealizujemy?

Pozdrawiamy,

Team blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze