Ogłaszamy wyniki Bloggers’ Challenge!

Rzuciliście wyzwanie naszym blogerom! Za co Wam dziękujemy :) Teraz nasza kolej! Podejmiemy wyzwanie… i z chęcią coś zmalujemy ;) Właśnie zakończyliśmy drugą edycję naszego „blogowego” konkursu Bloggers’ Challenge. Sądząc po wynikach, możemy jednoznacznie stwierdzić, że macie całą paletę pomysłów na intrygujący make-up, którymi chcecie podzielić się z nami. A także, że  musicie mierzyć się […]

Rzuciliście wyzwanie naszym blogerom! Za co Wam dziękujemy :) Teraz nasza kolej! Podejmiemy wyzwanie… i z chęcią coś zmalujemy ;)
Właśnie zakończyliśmy drugą edycję naszego „blogowego” konkursu Bloggers’ Challenge. Sądząc po wynikach, możemy jednoznacznie stwierdzić, że macie całą paletę pomysłów na intrygujący make-up, którymi chcecie podzielić się z nami. A także, że  musicie mierzyć się z niejedną makijażową bolączką, co do której liczycie na naszą pomoc. Edycja ta była wyjątkowa nie tylko ze względu na liczbę nadesłanych zgłoszeń czy kreatywność Waszych propozycji. Po raz pierwszy w konkursie na blogmakijaz.sephora.pl, pojawiły się propozycję ze strony panów… i to od razu zwycięskie! Wybór trzech najciekawszych makijaży jak zwykle nie należał do łatwych decyzji. Ale podołaliśmy i zwycięzca nagrody głównej może już wkrótce spodziewać się, że jego make-up zostanie opublikowany w formie tutorialu na blogmakijaz.sephora.pl.
Zwycięzcy sierpniowego Bloggers’ Challenge to:

1. Agnieszka C. z Warszawy
2. Monika R. z Babolic
3. Konrad D. z Płocka

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest doskonały duet kryjący niedoskonałości cery: Dr Brandt CC Mat light to medium i Sampar Glamour Shot Mat. Do pozostałych wyróżnionych w konkursie powędruje natomiast Sampar Glamour Shot Mat.
Jesteście ciekawi, jakie to były propozycje? Oto one :

1. Wyzwanie: Chciałabym, abyście spróbowali zrealizować współczesną wersję któregoś z dawnych stylów makijażu – renesansowy, barokowy, egipski (Kleopatra :)) Podobają mi się takie artystyczne prace i jestem ciekawa, czy uda Wam się zaproponować makijaż wieczorowy/okolicznościowy zainspirowany wybranym stylem :)
2. Wyzwanie: Makijaż dla mężczyzn – coraz bardziej popularne są kosmetyki pielęgnacyjne dla mężczyzn, więc dlaczego nie spróbować wprowadzić kosmetyków upiększających dla mężczyzn! Może to byłoby NIE męskie, ale przydatne dla PANÓW, którzy cenią sobie zdrowy i świeży wygląd :)
3. Wyzwanie: Hej, pomimo ze jestem facetem, często śledzę waszego bloga, na pewno nie jestem jedyny hihi… Tak myśląc o wyzwaniu pomyślałem o sobie : wiadomo faceci też chcą dobrze wyglądać, a wiec może jakieś propozycje makijażu męskiego, by poprawić defekty urody ;-)

Jak widać, w tej edycji postawiliście wesprzeć mężczyzn w ich zmaganiach o idealny look :) Więcej makijażowych wyzwań możecie spodziewać się już wkrótce. A może już teraz chodzi Wam po głowie pomysł na make-up, który chcecie aby pojawił się w formie instruktarzu na naszym blogu? Nie ma co zwlekać, bo szykujemy kolejną odsłonę Bloggers’ Challenge. Już nie możemy się doczekać Waszych zgłoszeń. No i jesteśmy gotowi na podjęcie kolejnych wyzwań. Challenge accepted! :)

Gratulujemy zwycięzcom i pozdrawiamy,
Team blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze