Ogień na wybiegu!

To było nie lada wyzwanie! Tym razem nasz niezawodny Team Sephora Make-up Artists przygotował makijaże do pierwszego warszawskiego pokazu Michała Szulca. Było naprawdę gorąco! W kolekcji na tegoroczną jesień i zimę pt. „Fire” Michał Szulc pokazał stylizacje z ciężkich materiałów w odcieniach z szerokiej palety grafitów i szarości. Przewrotnie, w kontraście do zaproponowanych przez projektanta […]

To było nie lada wyzwanie! Tym razem nasz niezawodny Team Sephora Make-up Artists przygotował makijaże do pierwszego warszawskiego pokazu Michała Szulca. Było naprawdę gorąco!


W kolekcji na tegoroczną jesień i zimę pt. „Fire” Michał Szulc pokazał stylizacje z ciężkich materiałów w odcieniach z szerokiej palety grafitów i szarości. Przewrotnie, w kontraście do zaproponowanych przez projektanta kreacji, pomysłem naszego Teamu na make-up była… dziewczęca delikatność, czyli naturalne usta, świetlista cera i róż na środku policzków. Wiosenna subtelność i zwiewność zestawione z jesienno-zimowymi fakturami zaskakują i hipnotyzują. I o to chodziło! :)
Nasz Team nie byłby sobą, gdyby do makijażu nie dorzucił mocniejszego akcentu. Nastroszone, błyszczące brwi dodały lookowi odrobinę niezbędnej i intrygującej ekstrawagancji. Bo przecież nikt nie powiedział, że jesienią powinniśmy potulnie położyć uszy po sobie i dać się nieprzychylnej aurze ;) Tym bardziej, że sam projektant pozwolił sobie na przemycenie w swojej kolekcji żywego, fluorescencyjnego miksu żółto-zielonych barw.
Nieskazitelny makijaż w ultradelikatnej, dziewczęcej wersji perfekcyjnie wykonał Team Sephora Make-up Artists w składzie: Anna Galińska, Małgorzata Smelcerz – Sephora w C. H. Złote Tarasy, Aldona Szerepko – Sephora w C. H. Arkadia, Zuza Poprzeczko – Sephora w C. H. Targówek, Damian Duda – Sephora w C. H.  Silesia, Agnieszka Skowroń.

A tak wygląda świat fashion od podszewki. Specjalnie dla Was fotorelacja z backstage’u,

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze