NOWY ROK SZKOLNY W SEPHORA MAKE-UP SCHOOL

Jedyna taka szkoła makijażu! Po raz kolejny blogerzy blogmakiajz.pl, Mistrzowie Makijażu Sephora i eksperci ekskluzywnych marek kosmetycznych wyruszają w Polskę z bezpłatnymi warsztatami. Plan zajęć? Profesjonalne lekcje wykonywania najbardziej pożądanych make-upów, konsultacje i duuuużo praktycznej wiedzy!   Program zajęć   Najbardziej przydatny makijaż? Ty wybierasz, czy będzie to wersja do pracy, na randkę czy na […]

Jedyna taka szkoła makijażu! Po raz kolejny blogerzy blogmakiajz.pl, Mistrzowie Makijażu Sephora i eksperci ekskluzywnych marek kosmetycznych wyruszają w Polskę z bezpłatnymi warsztatami. Plan zajęć? Profesjonalne lekcje wykonywania najbardziej pożądanych make-upów, konsultacje i duuuużo praktycznej wiedzy!

 

Program zajęć

 
Najbardziej przydatny makijaż? Ty wybierasz, czy będzie to wersja do pracy, na randkę czy na wieczorne wyjście. Nasi wizażyści przygotowali aż trzy lekcje: BUSINESS MAKE-UP, MAKIJAŻ PARYSKI i SMOKY EYE, podczas których krok po kroku pokażą Ci, jak wykonać poszczególne stylizacje. W trakcie warsztatów czasu wystarczy na opanowanie tylko jednego makijażu, więc już wcześniej możesz zdecydować, którego najbardziej chciałabyś się nauczyć.
Na naszym blogu znajdują się video tutoriale ze wszystkimi prezentowanymi make-upami. Wystarczy je włączyć, żeby przypomnieć sobie opanowane tricki  – w ramach powtórek materiału i uzupełnienia wiedzy z lekcji :)

 
Markowe pomysły na stylizacje

 
W Sephora Make-up School znajdzie się również nie lada gratka dla perfekcjonistek, które dbają o każdy szczegół swojego make-upu. Podczas zajęć, eksperci Benefit, Estēe Lauder, Givenchy i Guerlain zdradzą Ci, jak czuć się pięknie każdego dnia, rozświetlić cerę czy odpowiednio zaakcentować detal, który podkreśli Twoją urodę. Na koniec każdej lekcji z markami partnerskimi, zamiast oceny otrzymasz… upominek! :)

 
Niezbędnik studenta, czyli informacje praktyczne

 
Najbliższe zajęcia odbędą się  w dniach 10-12.10 w C.H. Marcelin Poznań i 11-12.10 w Galerii Białej w Białymstoku. Kolejne będą miały miejsce w Olsztynie, Gdyni i Wrocławiu. Zapisy na warsztaty ruszają dwa tygodnie przed wyznaczonym terminem i można ich dokonać pod numerem: 801 801 400. Warto trzymać rękę na pulsie, bo liczba miejsc jest ograniczona! Szczegółowy harmonogram znajduje się w zakładce Make-up School na profilu Sephora

 
Dla takiej wiedzy, warto wrócić do szkoły, więc… do zobaczenia na zajęciach! :)

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze