Mistrz Makijażu w Warszawie!

Chyba nigdy Wam nie opowiadałam jak to było, kiedy brałam udział w konkursie Make Up Masters … a przypomniało mi się dopiero teraz, bo właśnie rozpoczęła się kolejna edycja. Dla mnie szczególna! bo tym razem będę jurorem! O co w tym chodzi? Make-Up Masters to konkurs w którym makijażyści pracujący na co dzień w perfumeriach […]

Chyba nigdy Wam nie opowiadałam jak to było, kiedy brałam udział w konkursie Make Up Masters … a przypomniało mi się dopiero teraz, bo właśnie rozpoczęła się kolejna edycja. Dla mnie szczególna! bo tym razem będę jurorem!

O co w tym chodzi?

Make-Up Masters to konkurs w którym makijażyści pracujący na co dzień w perfumeriach Sephora „bija się ze sobą” na talent, warsztat, wyobraźnię, znajomość trendów i produktów do makijażu. Konkurs organizowany jest co roku i składa się z 3 etapów. W tym roku marka partnerska konkursu jest Dior! Na początku chętni do wzięcia udziału w konkursie są kwalifikowani do półfinałów na podstawie zdjęć przygotowanych przez siebie make-up’ów oraz wyniku testu na temat produktów i technik makijżowych. Drugi etap polega na wykonaniu pod okiem jurorów make-upu modelce na zadany temat.

Uwaga, uwaga! W tym roku przygotowanie półfinałowych make-up’ów mogą podpatrywać nie tylko jurorzy, ale także Wy! Jeśli macie ochotę poobserwować makijażystów przy pracy, zobaczyć ich interpretacje zadanego tematu, pokibicować albo zainspirować się zapraszam:

– 4 i 5 lipca – Poznań, Galerii Malta, ul. Abpa A. Baraniaka 8

– 7-8 lipca – Kraków, perfumeria Sephora w Bonarka City Center, ul. Kamieńskiego 11

– 11-13 lipca – Warszawa, perfumeria Sephora, CH Arkadia, Al. Jana Pawła II 82

W tym roku partnerem Sephora w konkursie jest Dior, a hasło przewodnie konkursowych makijaży to Smoky Mania by Dior. Jak ten temat zinterpretują makijażyści? Zobaczcie sami!

Co więcej będzie można skorzystać też z konsultacji kosmetycznych, do Waszej dyspozycji będzie Ekspert, który pomoże dobrać kosmetyki do potrzeb skóry oraz profesjonalnie zrobić make up. Na konsultacje trzeba się oczywiście umówić wcześniej, nr pod którym można to zrobić to: 801 801 400 lub 12 682 84 94.
Pssst! a jeśli skorzystacie z konsultacji i kupicie jakikolwiek produkt marki Dior, dostaniecie w prezencie mini maskarę Diorshow Extase!

Do zobaczenia!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze