Mamy nowego Mistrza Makijażu!

Ogromne emocje, łzy wzruszenia i przepiękne makijaże… Za nami konkurs Make-Up Masters, a tym samym wybory Mistrza Makijażu 2013! W tym roku na ten wyjątkowy tytuł zapracowała sobie Weronika Macioł, blogerka Blogmakijaż i kierownik Sephora w C. H. Forum w Gliwicach. Gratulujemy! Jak wyglądał przebieg Make-Up Masters 2013? Po roku przygotowań i nauki pod okiem […]

Ogromne emocje, łzy wzruszenia i przepiękne makijaże… Za nami konkurs Make-Up Masters, a tym samym wybory Mistrza Makijażu 2013! W tym roku na ten wyjątkowy tytuł zapracowała sobie Weronika Macioł, blogerka Blogmakijaż i kierownik Sephora w C. H. Forum w Gliwicach. Gratulujemy!

Jak wyglądał przebieg Make-Up Masters 2013? Po roku przygotowań i nauki pod okiem najlepszych wizażystów na studenci Sephora University mogli się wykazać i zaprezentować swoje umiejętności makijażowe przed jury.

Pierwszego dnia zmagań odbyła się obrona prac dyplomowych siedemnastu studentów Sephora University. Jej uczestnicy musieli przedstawić pracę składającą się z prezentacji stworzonej pod patronatem marki szkoleniowej oraz facechartu, omówić przygotowane materiały, a następnie wykonać na modelce zaprezentowany wcześniej make-up. Temat pracy i make-upu był dla wszystkich taki sam : „Makijaż współczesny inspirowany sztuką ulicy”. Na jego wykonanie uczestnicy konkursu mieli półtorej godziny, więc musieli się bardzo spieszyć. Na błędy nie było czasu! Jury, składające się z dwunastu osób – reprezentantów marek partnerskich Sephora – Benefit, Clinique, Estēe Lauder, Lancôme, Make Up For Ever i Yves Saint Laurent, makijażystów, managerów oraz szkoleniowców, wyłoniło siedmiu finalistów.

Drugiego dnia emocje sięgnęły zenitu! Odbył się bowiem konkurs o tytuł Mistrza Makijażu Sephora. Do rywalizacji stanęło siedmiu najlepszych makijażystów, wybranych podczas obrony prac dyplomowych Sephora University. Temat make-upu, który mieli wykonać uczestnicy konkursu, brzmiał „Makijażu pokazowy do kolekcji Bizuu na wiosnę/lato 2013”. Zwycięzca został wybrany przez jury jednogłośnie. Najlepszy makijaż wykonała Weronika Macioł, wizażystka Sephora i blogerka na blogmakijaz.sephora.pl, na co dzień pracująca jako kierownik Sephora w C. H. Forum w Gliwicach. Sergiusz Osmański, Dyrektor Artystyczny Sephora ocenił jej smoky eye jako „idealne w proporcjach, zsynchronizowane z typem urody modelki, współgrające z wylosowaną suknią Bizuu”.

Jak zrobiony przez siebie make-up opisała sama Weronika? „Mój makijaż był świetlisty, z pięknie wygładzoną cerą i mocnym akcentem na oko, więc świetnie skomponował się z delikatną, tiulową suknią. Efekt był bardzo modowy.”
Weronika pracuje w Sephora od 7 lat, jednak to rok przygotowań do konkursu Make-Up Masters 2013 będzie wspominać jako jedno z najlepszych doświadczeń w swoim życiu. „Udało mi się wygrać dzięki niesamowitemu doświadczeniu Sephora University – szkoleniu przez najlepszych polskich wizażystów” – ocenia Weronika, Mistrzyni Makijażu 2013.
Na podium Make-Up Masters 2013 obok naszej nowej Mistrzyni znalazły się również blogerka Blogmakijaż Olga Sękowska z Sephora w C. H. King Cross Praga w Warszawie i Marta Kwiatkowska z siedziby Sephora Polska.

Dziewczyny, jesteście super!

Gratulujemy!
Team blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze