Malujemy na pokazie La Mania!

Dziewczyny, Muszę Wam się pochwalić. Znacie markę La Mania? Pewnie tak, choćby ze względu na pokazujące się w jej kreacjach Martę Żmudę-Trzebiatowską czy Kayah. We czwartek 24 listopada w sali marmurowej Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się pokaz najnowszej kolekcji La Mania zatytułowanej „4 element” na sezon wiosna/lato 2012 i my-team blogmakijaz.sephora.pl będziemy na tym […]

Dziewczyny,

Muszę Wam się pochwalić. Znacie markę La Mania? Pewnie tak, choćby ze względu na pokazujące się w jej kreacjach Martę Żmudę-Trzebiatowską czy Kayah. We czwartek 24 listopada w sali marmurowej Pałacu Kultury i Nauki odbędzie się pokaz najnowszej kolekcji La Mania zatytułowanej „4 element” na sezon wiosna/lato 2012 i my-team blogmakijaz.sephora.pl będziemy na tym pokazie!!! Będziemy odpowiadać za makijaż modelek!

Inspiracją makijaży które przygotowujemy jest kolorystyka kolekcji „4 Element” marki La Mania – czyli konkretnie ciepłe brązy połączone ze złotem. Pięknie rozświetlone i ozłocone smoky-eye w kolorach ziemi dopełni uniwersalny modelarz twarzy wykonany na bazie pudrów brązujących połączonych z platynowymi rozświetlaczami. Usta w naturalnym odcieniu, z modnym błyskiem.

Koncepcję makijażu opracował Sergiusz Osmański a przełożeniem idei na twarze modelek zajmować się będę ja i moje koleżanki: Olga Sękowska czyli Mistrzyni Makijażu Sephora 2011, Iza Akaeva (finalistka Make Up Masters 2011) oraz Małgorzata Smelcerz (z perfumerii Sephora w Złotych Tarasach) i ja.

Stylizacja będzie przepełniona świeżością i energią, no i oczywiście ma idealnie harmonizować z odważnymi i nowatorskimi projektami pokazywanymi na wybiegu. To piękne wyzwanie!

Mam nadzieje, że wkrótce uda mi się pokazać Wam kilka zdjęć z tego pokazu!


Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze