Malowaliśmy na pokazie Michała Szulca!

Hold the rivers to wyjątkowa, bo jubileuszowa, kolekcja Michała Szulca. Projektant już od 10 lat zachwyca nas swoją wizją mody. Tym bardziej miło nam, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu! Pokaz na sezon jesień-zima 2015/16 odbył się we wnętrzach warszawskiego teatru IMKA. Główną rolę zagrała w nim paleta kolorystyczna: od głębokiej czerni, przez grafity i […]

Hold the rivers to wyjątkowa, bo jubileuszowa, kolekcja Michała Szulca. Projektant już od 10 lat zachwyca nas swoją wizją mody. Tym bardziej miło nam, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu!

Pokaz na sezon jesień-zima 2015/16 odbył się we wnętrzach warszawskiego teatru IMKA. Główną rolę zagrała w nim paleta kolorystyczna: od głębokiej czerni, przez grafity i melanże, po biel. To, co z pewnością stanowiło o niezwykłości kolekcji, był ugrowo-fioletowy, abstrakcyjny nadruk pojawiający się na bawełnianej tkaninie.

Szulc stworzył również zupełnie nową formę sylwetek. Do tej pory jego projekty charakteryzowały raczej oversize’owe fasony. Tym razem ubrania były ekstremalnie blisko ciała z talią mocno zaznaczoną gorsetami. Linia bazowała na naturalnych skórach i kożuchach, tkaninach wełnianych o wyraźnych, strukturalnych splotach. Wśród propozycji pojawiają się kożuchy, kurtki, sukienki, bluzki, płaszcze, rozszerzane spodnie, przestrzenne kamizelki.

Całość dopełniły fryzury, tzw. wet look, stworzone przez La Biosthetique Paris, oraz makijaże wykreowane przez nasz Team Sephora Make-up Artist w składzie Ania Galińska, Zuzia Poprzeczko, Małgosia Smelcerz, Malgorzata Boruch.

Znane z Top Model Marta Sędzicka, Zuzanna Kołodziejczyk, Kasia Smolińska, Renata Kurczab to tylko kilka z pięknych dziewczyn, które miałyśmy okazję malować do pokazu. Ich urodę podkreśliłyśmy pasującymi do fryzur, delikatnymi make-upami nude, czego efekty możecie podziwiać na zdjęciach J

Zapraszamy do przejrzenia galerii oraz wideorelacji z pokazu!

grafika_04_szulcgrafika_03_szulcgrafika_02_szulcgrafika_01_szulc

szczegóły

Komentarze