MAKIJAŻ Z BACKSTAGE’U POKAZU MODY

Rozpoczęła się druga edycja autorskiego projektu marek Sephora i Dior – Dior Backstage Pros, czyli serii eventów, których zazdrości nam cały świat! Wyłącznie w Polsce specjaliści Dior zdradzają sekrety makijażowe zza kulis światowych pokazów mody. Podpowiadają, jak wykorzystać najnowsze trendy w codziennym makijażu, uczą innowacyjnych technik i prezentują produkty z najwyższej półki. Tworzą spektakularne kreacje, […]

Rozpoczęła się druga edycja autorskiego projektu marek Sephora i Dior – Dior Backstage Pros, czyli serii eventów, których zazdrości nam cały świat!
Wyłącznie w Polsce specjaliści Dior zdradzają sekrety makijażowe zza kulis światowych pokazów mody. Podpowiadają, jak wykorzystać najnowsze trendy w codziennym makijażu, uczą innowacyjnych technik i prezentują produkty z najwyższej półki. Tworzą spektakularne kreacje, które stanowią inspirację do odważnego i nowatorskiego podejścia do kwestii makijażu.
Konsultacje są całkowicie bezpłatne! Kliknij tutaj i sprawdź, gdzie odbędą się w najbliższym czasie. Aby zapisać się na spotkanie z makijażystami Dior wystarczy skontaktować się telefonicznie z daną perfumerią.
Nie przegap szansy na spotkanie ze światowej klasy specjalistami w dziedzinie piękna! Dla uczestników spotkania przewidziano upominki od marki Dior.

 

Pozdrawiamy
Zespół blogmakijaz.sephora.pl

ScreenHunter_7003 Apr. 10 13.04

 

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze