Łódź na piątkę z plusem

Łódź przywitała nas mroźnym powietrzem i przenikliwym wiatrem. Moje super optymistyczne nastawienie nie było w stanie spłoszyć bezlitośnie czającej się zimy. Zmarznięte – razem z Olga Sękowską – naszym tegorocznym Mistrzem Makijażu Sephora, dotarłyśmy do Manufaktury. Na szczęście tłumy chętnych na konsultacje makijażowe szybko nas rozgrzały. Od 10.00 rano już ustawiła się kolejka do naszych […]

Łódź przywitała nas mroźnym powietrzem i przenikliwym wiatrem. Moje super optymistyczne nastawienie nie było w stanie spłoszyć bezlitośnie czającej się zimy. Zmarznięte – razem z Olga Sękowską – naszym tegorocznym Mistrzem Makijażu Sephora, dotarłyśmy do Manufaktury.
Na szczęście tłumy chętnych na konsultacje makijażowe szybko nas rozgrzały. Od 10.00 rano już ustawiła się kolejka do naszych stanowisk.
Razem z nami malowały makijażystki z marek Benefit, Smashbox, Make Up Forever i Givenchy. Było super! Przede wszystkim dlatego, że po raz kolejny przekonałyśmy się, że oglądają nas i czytają kobiety reprezentujące wszystkie grupy wiekowe – od nastolatek po kobiety dojrzałe – to co je łączyło to otwartość i zainteresowanie nowinkami makijażowymi. I super! Bo makijaż jest przecież dla wszystkich!
Było dużo pytań o makijaże wieczorowe – co zrobić by nie przesadzić? Czy można podkreślać mimo stereotypu zarówno oko jak i usta? Jak zrobić kreskę idealną – bo mimo wszystko nadal jest ona dla wielu z Was trudna do wykonania!
Hitami produktowymi okazały się nowe róże Sephora, cudnie rozkładające się na policzkach, „moja” magiczna kredka Benefit High Brow, nowe cienie Smashbox, które w ogóle się nie osypują i mają świetne nasycenie pigmentu oraz wszystkie produkty Fred Farrugia, które są teraz (do 24.12.2011) w specjalnej ofercie promocyjnej -50%!!!
Dziękujemy Łodziankom za cudowne spotkania. Mam nadzieję, że niebawem do Was wrócimy! Do następnego razu!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze