Lista zwycięzców Bloggers’ Challenge

Kolejna edycja konkursu Bloggers’ Challenge rozstrzygnięta! Spośród nadesłanych przez Was wyzwań makijażowych wybraliśmy trzy najciekawsze. Zobaczcie, kto nas zainspirował i zostanie szczęśliwym posiadaczem wyjątkowych nagród od Lancôme! Zasady Bloggers’ Challenge są proste – Wy wymyślacie, jakie make-upy ma wykonać nasz team i przesyłacie propozycje, my wybieramy i na podstawie zwycięskich pomysłów tworzymy filmy instruktażowe i […]

Kolejna edycja konkursu Bloggers’ Challenge rozstrzygnięta! Spośród nadesłanych przez Was wyzwań makijażowych wybraliśmy trzy najciekawsze. Zobaczcie, kto nas zainspirował i zostanie szczęśliwym posiadaczem wyjątkowych nagród od Lancôme!

Zasady Bloggers’ Challenge są proste – Wy wymyślacie, jakie make-upy ma wykonać nasz team i przesyłacie propozycje, my wybieramy i na podstawie zwycięskich pomysłów tworzymy filmy instruktażowe i umieszczamy na naszym videoblogu.
Które z Waszych zgłoszeń w tej edycji zaintrygowały naszych blogerów? Oto lista nagrodzonych:

 
Zwycięski make-up: subtelny makijaż dla mężczyzn tuszujący niedoskonałości
Autor wyzwania: Tomasz Krajewski

 
W nagrodę Tomek otrzymuje zestaw bestsellerów od Lancôme: podkład Miracle Air de
Teint, maskarę Hypnôse Doll Eyes, błyszczyk Lancôme Lip Lover. Jak zaznaczył w zgłoszeniu, nagrodę podaruje swojej dziewczynie ;)

 
Wśród nadesłanych zgłoszeń wyróżniliśmy jeszcze dwa pomysły:

1. Katarzyna Bator: makijaż „dzień po” dla cery zmęczonej całonocną zabawą

2. Katarzyna Karbownik: męski makijaż na wielkie wyjście
Obie laureatki dostają od nas nagrody: maskarę Hypnôse Doll Eyes oraz błyszczyk Lancôme Lip Lover.

Gratulujemy pomysłowości zwycięzcom tej edycji! Wyzwanie rzucone, główna nagroda przyznana, więc teraz czas na nas – blogerów Blogmakijaż! ;) W jednym z kolejnych odcinków videobloga pokażemy, jak wykonać makijaż dla Panów. Śledźcie uważnie naszą stronę, bo tego po prostu nie można przegapić! Ciekawe, ilu mężczyzn sekretnie obejrzy wskazówki od naszych profesjonalnych wizażystów ;)

Jest jeszcze coś, co chcielibyście zobaczyć na naszym profesjonalnym videoblogu? Czekamy na Wasze propozycje, bo już dziś ruszamy z kolejną edycją konkursu. Trzymajcie rękę na pulsie i szykujcie pomysły!

Pozdrawiamy,
Team blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze