La Mania Fashion Show Spring 2012

Pisałam Wam ostatnio, że nasz team Sephora będzie pracował przy pokazie najnowszej kolekcji La Mania „4element” i obiecałam relację. No więc: Pracę rozpoczęłyśmy o 9 rano. Przygotowania, omawianie współpracy. Modelki przygotowane tylko z bazą (podkład, korektor, puder) i jedna w całościowym-pokazowym makijażu pojawiają się na wybiegu i zaczynają się próby. Pod względem make up`u patrzymy […]

Pisałam Wam ostatnio, że nasz team Sephora będzie pracował przy pokazie najnowszej kolekcji La Mania „4element” i obiecałam relację.
No więc:
Pracę rozpoczęłyśmy o 9 rano. Przygotowania, omawianie współpracy. Modelki przygotowane tylko z bazą (podkład, korektor, puder) i jedna w całościowym-pokazowym makijażu pojawiają się na wybiegu i zaczynają się próby.

Pod względem make up`u patrzymy na oświetlenie i uwzględniamy wszelkie czynniki zewnętrzne i wewnętrzne, aby wszystko idealnie „grało”. Po próbie generalnej krótka przerwa na lunch i zaczynamy! Suszarki pracują na najwyższych obrotach, pędzle migają miedzy pudrami, a rozświetlaczami – atmosfera jest naprawdę gorąca. Stres zawsze jest – ale bardziej powiązany z napięciem emocji. Czy zdążymy, czy wszystko pójdzie ok? Oczywiście, że zawsze wszystko jest ok… ale tak to już jest.

Pomimo tego, że dzień w pracy trwał 13 godzin, kręgosłup daje się ostro we znaki, a mięśnie rąk niemiłosiernie drętwieją to jesteśmy mega szczęśliwe! Bo pokaz był cudowny.

A największa satysfakcja jest wtedy gdy czytasz recenzje, a tam informacja, że to był jeden z najwspanialszych pokazów….

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze