Kto zwyciężył w Bloggers’ Challenge?

Podejmujemy kolejną rękawicę! ;) Sprawdźcie, które z rzuconych przez Was wyzwań w konkursie zrealizujemy i do kogo powędrują kosmetyczne nagrody!   Kolejna edycja naszego blogmakijażowego konkursu Bloggers’ Challenge za nami! Rzuciliście nam mnóstwo inspirujących i wymagających wyzwań, za co dziękujemy i z czego się ogromnie cieszymy :) Wybraliśmy te najciekawsze, których autorów nagrodzimy supernagrodami. Jeden […]

Podejmujemy kolejną rękawicę! ;) Sprawdźcie, które z rzuconych przez Was wyzwań w konkursie zrealizujemy i do kogo powędrują kosmetyczne nagrody!

 
Kolejna edycja naszego blogmakijażowego konkursu Bloggers’ Challenge za nami! Rzuciliście nam mnóstwo inspirujących i wymagających wyzwań, za co dziękujemy i z czego się ogromnie cieszymy :) Wybraliśmy te najciekawsze, których autorów nagrodzimy supernagrodami. Jeden z pomysłów zrealizujemy nawet w formie specjalnego filmiku na blogmakijaz.sephora.pl. Ale przejdźmy do konkretów ;)

 
Oto zwycięzcy (a właściwie zwyciężczynie) Bloggers’ Challenge:
1.    Ewa Psiuk
2.    Mariola Nowak
3.    Martyna Faryj
Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest zestaw zawierający podkład Make Up For Ever Pro Finish Multi-Use Powder Foundation, odcień 125 Pink Beige, oraz wielozadaniowy pędzel do cery nr 122 Make Up For Ever. Do dwóch pozostałych dziewczyn wyróżnionych w konkursie powędrują natomiast podkłady Make Up For Ever Pro Finish Multi-Use Powder Foundation, odcień 125 Pink Beige. Gratulujemy!

Jakie wyzwanie rzuciła nam zwyciężczyni konkursu, której pomysł zrealizujemy? Dzięki niej na przekór zimie blogmakijaz.sephora.pl się… zazieleni ;)
Wyzwanie: Makijaż w odcieniach zieleni wzbogacony o informacje, czy te kolory pasują wszystkim i jak dobrać kolory, żeby efekt make-upu był naprawdę zjawiskowy.
Zieleń jest trudnym kolorem. Trzeba wiedzieć, jak sobie z nim radzić, z czym go łączyć, komu on pasuje, a komu nie. Film dotyczący make-upu z zielonymi akcentami może być więc niezłym wyzwaniem. Już nie możemy doczekać się nagrywania tutorialu na podstawie pomysłu Ewy, w którym nasza nowa blogerka Małgosia Smelcarz zaprezentuje taki właśnie makijaż :)
Pozdrawiamy,
Team blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze