Kosmetyki Kat Von D w Polsce!

Trwałe, wegańskie i mocno napigmentowane. Z jednej strony wyraziste i odważne, z drugiej: również w naturalnych odcieniach. Uwielbiane przez gwiazdy i blogerki. Kosmetyki Kat Von D już jesienią pojawią się w Polsce – na wyłączność w perfumeriach SEPHORA!

Kat Von D jest jedną z najbardziej znanych tatuażystek na świecie. Tą sztuką zaczęła zajmować się jeszcze jako nastolatka, a popularność zdobyła między innymi dzięki programom „Miami Ink – studio tatuażu” i „LA Ink”. To także projektantka, piosenkarka i oczywiście urodowa influencerka, która z miłości do odważnego make-upu założyła w 2008 roku swoją autorską markę, Kat Von D Beauty. Kierowana ona jest do dziewczyn, które cenią sobie wyrazisty wygląd i chcą nim wyrażać siebie. W jej ofercie znajdują się kompletne kosmetyki do makijażu, na przykład podkłady, cienie do powiek, szminki, maskary, perfumy, a nawet pędzle. Produkty cenione są na całym świecie ze względu na doskonałą jakość i pigmentację, a także łączenie dwóch skrajności: mrocznych, kobiecych klimatów oraz kolorystyki nude. Są w zupełności wegańskie i nietestowane na zwierzętach.

Premiera Kat Von D w Polsce odbędzie się jesienią: 21 września ruszy sprzedaż internetowa na sephora.pl, a już w październiku będzie można kupić je stacjonarnie w perfumeriach SEPHORA. W tym czasie pojawią się one też w kilku innych krajach, między innymi w Portugalii, Czechach czy Turcji.

My czekamy na takie hity, jak jej liquidowe pomadki i Tattoo Liner! A Ty masz już swoje typy?

Sergiusz Osmański

Dyrektor Artystyczny SEPHORA
szczegóły

Komentarze