Konkurs „Zmień się na wiosnę” zakończony!

Dziewczyny, Mam nadzieje, że znakomita większość z Was wzięła udział w naszym konkursie „Zmień się na wiosnę”, który od 21 marca do 9 kwietnia trwał na naszym fan page`u na Facebook`u. Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona kreatywnością. Uzasadnienia Waszych wyborów były niezwykle dla mnie inspirujące. Prawidłowych zgłoszeń dotarło do nas 161, a najczęściej wybieranym […]

Dziewczyny,

Mam nadzieje, że znakomita większość z Was wzięła udział w naszym konkursie „Zmień się na wiosnę”, który od 21 marca do 9 kwietnia trwał na naszym fan page`u na Facebook`u.

Muszę przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczona kreatywnością. Uzasadnienia Waszych wyborów były niezwykle dla mnie inspirujące. Prawidłowych zgłoszeń dotarło do nas 161, a najczęściej wybieranym przez Was look`iem był oranż i amarant, który wybrało aż 61 uczestniczek konkursu.

Zapoznałam się ze wszystkimi zgłoszeniami, teraz zostaje najtrudniejsze, czyli wybór najlepszych. O zwycięstwie trzy dziewczyny dowiedzą się z maila, a wyniki konkursu opublikujemy 13 kwietnia na Facebook!

Oczywiście wszystkie uczestniczki dostają na nas kupony rabatowe w wysokości 20 procent na zakup kosmetyków do makijażu marki Sephora oraz marek dostępnych wyłączność w perfumeriach Sephora. Kupony te wyślemy do Was mailem, wystarczy je wydrukować i okazać podczas zakupów w perfumerii.

Zwyciężczynie zaproszę do siebie 16 kwietnia na wiosenną stylizację i zakupy! Oczywiście relację z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze