Konkurs w nowej odsłonie!

Dziewczyny, Spieszę donieść, że zmieniły się nieco zasady naszego comiesięcznego konkursu. Makijaż jest najważniejszy Dlatego też postanowiliśmy postawić na kategorię NAJLEPSZY MAKE UP! Od października będzie tylko jeden konkurs na najlepszy makijaż właśnie. I zapewne Was ucieszy że … nagród będzie więcej! Od października będziemy przyznawać jedną nagrodę główną oraz cztery nagrody dodatkowe, czyli łącznie […]

Dziewczyny,

Spieszę donieść, że zmieniły się nieco zasady naszego comiesięcznego konkursu. Makijaż jest najważniejszy Dlatego też postanowiliśmy postawić na kategorię NAJLEPSZY MAKE UP!

Od października będzie tylko jeden konkurs na najlepszy makijaż właśnie. I zapewne Was ucieszy że … nagród będzie więcej!
Od października będziemy przyznawać jedną nagrodę główną oraz cztery nagrody dodatkowe, czyli łącznie nagrodzimy pięć najwyżej przez Was ocenionych makijaży!

Skąd ta zmiana? Zależy nam żeby ukrócić nieuczciwe praktyki , dotyczące nabijania sobie punktów za aktywność, o których pisałyście na forum i żeby to makijaż był najważniejszy.
Jesteśmy otwarci na Wasze uwagi i sugestie dotyczące zasad konkursu. Więc jeśli macie pomysły dajcie nam koniecznie znać! A my będziemy starali się wprowadzić je w życie!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze