Konkurs Sephora University rozstrzygnięty!

Muszę Wam przyznać, że jestem pod wrażeniem. Mamy w Polsce naprawdę zdolnych młodych makijażystów. Nie żebym o tym nie wiedziała wcześniej, ale uświadczyły mnie w tym przekonaniu wyniki konkursu Sephora University. Jak pamiętacie w środku lata pod marką Sephora University odbywał się konkurs, który miał wyłonić szczególnie zdolnych makijażystów. Trzeba było wykonać makijaż w jednej […]

Muszę Wam przyznać, że jestem pod wrażeniem. Mamy w Polsce naprawdę zdolnych młodych makijażystów. Nie żebym o tym nie wiedziała wcześniej, ale uświadczyły mnie w tym przekonaniu wyniki konkursu Sephora University.

Jak pamiętacie w środku lata pod marką Sephora University odbywał się konkurs, który miał wyłonić szczególnie zdolnych makijażystów. Trzeba było wykonać makijaż w jednej z kategorii (makijaż klasyczny, glamour lub trendy) i zamieścić zdjęcie na stronie Sephora University.

Zgłoszeń było mnóstwo. Do półfinału dopuściliśmy 8 osób, czyli więcej osób niż poczatkowo zakladaliśmy, bo naprawde czołówka była mocna. 28 sierpnia w perfumerii Sephora w CH Arkadia w Warszawie dziewczyny , które walczyły o główną nagrodę.

Na Finał stawiły się ostatecznie:
• Marta Gotkiewicz,
• Izabela Rywarzewska,
• Joanna Ferdynus,
• Marta Gałuszka,
• Izabella Krawczyk,
• Agnieszka Skowroń,
• Karolina Zientek (ps, pamiętacie Karolinę? Wygrała na blogmakijaz.sephora.pl konkurs „Być jak Mistrz Makijażu”).

Temat makijażu finałowego brzmiał: „Potęga kolorów”. W skład jury wchodzili: Sergiusz Osmański – Dyrektor Artystyczny Sephora, reprezentacja magazynu Glamour z Anną Jurgaś – naczelną magazynu – i Joanną Winiarską – szefową działu uroda i ja. Spośród sześciu finalistek wybraliśmy zwyciężczynię oraz przyznaliśmy trzy wyróżnienia.

Wyróżnienia, które nagrodzono voucherami o wartości 500 zł na produkty Sephora oraz kufrem z zestawem pędzli otrzymały:
Karolina Zientek
Izabella Krawczyk
Joanna Ferdynus

Pierwsze miejsce zajęła Agnieszka Skowroń z Pionek, to ona stała się posiadaczką indeksu do szkoły makijażu Sephora University, profesjonalnego kufra makijażysty i zestawu pędzli oraz vouchera o wartości 1000 zł na produkty marki Sephora. Poza tym Agnieszkę będzie można zobaczyć w video na naszym blogu, będzie ona też pracować przy sesji dla magazynu Glamour, a po ukończeniu Sephora University z dobrym wynikiem – także w perfumeriach Sephora, gdyż na Agnieszkę czeka też kontrakt makijażystki w naszej sieci.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze