Konkurs na make up sylwestrowy

Dziewczyny, wiem, że zanim zaczniecie zastanawiać się nad makijażem na Sylwestra czeka Was ogrom przygotowań do Świąt. Mam jednak nadzieję, że znajdziecie trochę czasu na zastanowienie się nad look`iem sylwestrowym. A warto, bo przecież jego elementy możemy później wykorzystać w makijażach karnawałowych. Aby zmobilizować Was do zastanowienia się nad trendami, a także zyskać dzięki Wam […]

Dziewczyny, wiem, że zanim zaczniecie zastanawiać się nad makijażem na Sylwestra czeka Was ogrom przygotowań do Świąt. Mam jednak nadzieję, że znajdziecie trochę czasu na zastanowienie się nad look`iem sylwestrowym. A warto, bo przecież jego elementy możemy później wykorzystać w makijażach karnawałowych.

Aby zmobilizować Was do zastanowienia się nad trendami, a także zyskać dzięki Wam inspiracje do własnych look`ów, postanowiliśmy przemianować nasz zwykły grudniowy konkurs na konkurs na makijaż sylwestrowy. Wybierać więc będziemy makijaże, które najlepiej sprawdzą się na tę jedyną w swoim rodzaju okazję. Zasady konkursu bez zmian.
Do wygrania mamy oczywiście kosmetyki, które pozwolą wam wykonać naprawdę fantastyczne make up’y. A konkretniej, osoba, której makijaż zostanie oceniony najwyżej będzie mogła sama skomponować zestaw kosmetyków do makijażu składający się z produktów marki Sephora oraz marek dostępnych wyłącznie w perfumeriach Sephora o wartości 200 zł. Zaś kolejne cztery najwyżej ocenione make up`y zostaną nagrodzone kolekcjonerską paletą – torebką Sephora.

Mam nadzieje, że będzie co oglądać! Wierzę w Waszą kreatywność!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze