Konkurs jakiego jeszcze nie było!

Jak wiecie w perfumeriach Sephora trwa konkurs Make Up Masters 2011, w którym o tytuł Mistrza Makijażu walczą najlepsi makijażyści Sephora. Mogliście oglądać półfinały tego konkursu na żywo w Poznaniu, Krakowie i Warszawie… Wiem, wiem…obserwować a uczestniczyć to dwie różne sprawy! I właśnie dlatego, dla tych wszystkich, którzy chcieliby poczuć jak to jest, mam coś […]

Jak wiecie w perfumeriach Sephora trwa konkurs Make Up Masters 2011, w którym o tytuł Mistrza Makijażu walczą najlepsi makijażyści Sephora. Mogliście oglądać półfinały tego konkursu na żywo w Poznaniu, Krakowie i Warszawie… Wiem, wiem…obserwować a uczestniczyć to dwie różne sprawy! I właśnie dlatego, dla tych wszystkich, którzy chcieliby poczuć jak to jest, mam coś naprawdę ekstra! Super konkurs!

Podobnie jak najlepsi makijażyści Sephora żeby wystartować w nim będziecie musieli przygotować makijaż konkursowy na temat: Potęga Koloru Dior.
Zasady są takie: uczestnik przygotowuje jeden makijaż i przesyła nam trzy fotografie przedstawiające ten makijaż – zdjęcie całej twarzy, zdjęcie profilu twarzy i zdjęcie ze zbliżeniem zamkniętej powieki – na adres konkurs@blogmakijaz.sephora.pl Jury oceniać będzie interpretację tematu oraz kreatywność twórcy. Wszystkie trzy zdjęcia muszą dotrzeć na podany adres w jednym mailu, nie zapomnijcie dopisać swojego imienia, nazwiska i loginu, jaki macie na blogmakijaz.sephora.pl. Czasu jest sporo – prace możecie nadsyłać od 13 lipca do 4 września 2011 roku.

A teraz nagrody! Są naprawdę fajne!


Nagrodą główną są kosmetyki do makijażu marki Dior o wartości 1000 zł!!! Te kosmetyki będzie można wybrać z całego asortymentu marki Dior dostępnego w perfumeriach Sephora.Zwycięzca weźmie też udział w profesjonalnym szkoleniu prowadzonym przez zagranicznych ekspertów Sephora i Dior: Julie Bodrier – główną kreatorkę makijaży Sephora oraz Alexa Chatti – głównego wizażystę marki Dior. Szkolenie odbędzie się we wrześniu 2011 w Warszawie. W tym samym szkoleniu będą brali udział finaliści konkursu Make Up Masters 2011, czyli najlepsi z najlepszych makijażystów Sephora!!! Zwycięzca będzie miał tez okazję obejrzeć finał konkursu Make Up Masters 2011!

Dodatkowo 20 osób, których make up najbardziej spodoba się jury, otrzyma fantastyczną rotującą, czarną maskarę DIORSHOW 360.

Wasze prace oceniać będą: Sergiusz Osmański oraz Agnieszka Kaczyńska oraz Justyna Lamcha z marki Dior i ja!!!

Rozwiązanie konkursu pojawi się na blogmakijaz.sephora.pl 9 września . Co jakiś czas będę publikować kilka zdjęć, które przypadną mi do gustu, więc śledźcie konkurencję.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba być zalogowanym na blogmakijaz.sephora.pl i mieć przynajmniej 15 lat. Więcej szczegółów na temat zasad dowiecie się czytając regulamin.

Powodzenia!

P.S. Żeby Was zachęcić do wzięcia udziału w konkursie, wrzucam kilka fotek z finału Make Up Masters 2010. Zaproszenie na finał tegorocznej edycji będzie jedną z nagród dla zwycięzcy konkursu więc chciałabym, żebyście poczuły klimat! W zeszłym roku galę finałową prowadził Marcin Prokop, a w jury była Justyna Steczkowska i Karolina Malinowska. Jak będzie w tym roku? To na razie tajemnica! Ale mogę Was zapewnić, że będzie rewelacyjnie!!!

 

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze