Nowy konkurs Bloggers’ Challenge

3… 2… 1… Właśnie wystartowała kolejna edycja naszego blogmakijażowego konkursu. Kto ma ochotę uzupełnić swoje kosmetyczki o nowe produkty? Zobaczcie, co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w zabawie! Zasady są proste: Wy rzucacie nam wyzwanie makijażowe, a my je podejmujemy. Na autorów najciekawszych wyzwań czekają super nagrody! Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj: http://blogmakijaz.sephora.pl/konkurs A […]

3… 2… 1… Właśnie wystartowała kolejna edycja naszego blogmakijażowego konkursu. Kto ma ochotę uzupełnić swoje kosmetyczki o nowe produkty? Zobaczcie, co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w zabawie!

Zasady są proste: Wy rzucacie nam wyzwanie makijażowe, a my je podejmujemy. Na autorów najciekawszych wyzwań czekają super nagrody!

Szczegóły i formularz zgłoszeniowy znajdziecie tutaj: http://blogmakijaz.sephora.pl/konkurs

A o co będziecie walczyć tym razem? W tej edycji naszego konkursu czekają na Was:

2x Nagroda Dodatkowa, czyli zestawy zawierające

1. podświetlaną pincetę do depilacji od Sephora,
2. lustrzany cień do powiek Colorful Nr 32 Pop Idol Sephora,
3. matowy cień do powiek Colorful Nr 52 5th Avenue Sephora,
4. lustrzany cień do powiek Colorful Nr 56 Queen for a Day Sephora.

1x Nagroda Główna, czyli set, w skład którego wchodzą te same produkty co w Nagrodzie Dodatkowej ORAZ kultowa maskara Hypnôse Doll Eyes od Lancôme.

W poprzedniej edycji konkursu przesłaliście tak wiele megaciekawych zgłoszeń, że aż trudno nam było wybrać tylko te 3 najlepsze. Mamy nadzieję, że i tym razem nas nie zawiedziecie :)

Dla przypomnienia, TOP wyzwania, które rzuciliście nam ostatnio:

Makijaż dla osoby z nowotworem stosującej chemioterapię, w wyniku której skóra nie jest w dobrym stanie, a rzęsy i brwi są przerzedzone.

Makijaż w odcieniach zieleni wzbogacony o informacje, czy te kolory pasują wszystkim i jak dobrać kolory, żeby efekt make-upu był naprawdę zjawiskowy.

Makijaż wieczorowy/okolicznościowy zainspirowany wybranym stylem: barokowym, egipskim…

W jaki sposób realizujemy rzucone nam wyzwania? Najlepsze pomysły, których autorzy otrzymali nagrody główne poprzednich edycji Bloggers’ Challenge, zamieniliśmy na tutoriale makijażowe. Zobaczcie filmy!

Makijaż dla Kobiet po chemioterapii, część I:

Makijaż dla Kobiet po chemioterapii, cześć II:

Zielone smoky eye:

Makijaż barokowy we wrzosie i fiolecie:

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w konkursie!
Team blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze