Konkurs Bloggers’ Challenge rozstrzygnięty!

AND THE WINNER IS… LISTA ZWYCIĘZCÓW BLOGGERS’ CHALLENGE Kolejna edycja Bloggers’ Challenge zakończona! Oznacza to, że mamy nowe, ciekawe wyzwania makijażowe i listę szczęśliwców, których kosmetyczki wzbogacą się o bestsellerowe produkty makijażowe od marki Benefit. Poznajcie laureatów i zwycięskie pomysły. Jak na prawdziwych pasjonatów makijażu przystało, kochamy wyzwania. I świetnie się składa, bo okazuje się, […]

AND THE WINNER IS… LISTA ZWYCIĘZCÓW BLOGGERS’ CHALLENGE

Kolejna edycja Bloggers’ Challenge zakończona! Oznacza to, że mamy nowe, ciekawe wyzwania makijażowe i listę szczęśliwców, których kosmetyczki wzbogacą się o bestsellerowe produkty makijażowe od marki Benefit. Poznajcie laureatów i zwycięskie pomysły.

Jak na prawdziwych pasjonatów makijażu przystało, kochamy wyzwania. I świetnie się składa, bo okazuje się, że Wy uwielbiacie je wymyślać! Podsuwacie nam nowe pomysły na make-upy, a my świetnie się bawimy, realizując instruktażowe filmiki oparte na zwycięskich propozycjach i z przyjemnością odwdzięczamy się wspaniałymi nagrodami kosmetycznymi!

W tej edycji znów udało się Wam nas zaskoczyć.

Nagroda główna, w postaci kultowej maskary They’re Real! i pro-pudru matującego The Porefessional Agent Zero Shine od Benefit, wędruje do Karoliny Wolf-Gawrysiak za pomysł na makijaż, w którym głównym elementem będą… brwi! Podoba nam się ta nieoczywista zmiana proporcji, w której akcent kładziemy nie na oczy, a na ich oprawę.

W tej edycji wyróżniliśmy również Natalię Głogusz i Katarzynę Karbownik, które zaproponowały makijaż dla kobiet 60- i 70-letnich, pomagający zachować świeży i szykowny wygląd. Każda z dziewczyn otrzymuje pro-puder matujący The Porefessional Agent Zero Shine od Benefit.

My zabieramy się do pracy, więc wypatrujcie filmiku na podstawie zwycięskiego pomysłu i nie zapomnijcie o wymyślaniu nowych wyzwań, bo właśnie ruszyła kolejna edycja. Tym razem do wygrania maskara Hypnôse Doll Eyes od Lancôme i cienie Sephora!

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejnych zwycięzców!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze