Już jutro wiosenna zmiana z blogmakijaz!

Dziewczyny, Jak pamiętacie, w piątek rozwiązaliśmy nasz facebookowy konkurs Zmień się na wiosnę! Ponieważ zwyciężczynie już jutro odbiorą swoje nagrody w Warszawie, czas najwyższy ujawnić kim są laureatki… Zwyciężczyniami konkursu są Paulina P., Ewelina oraz Paulina G. Jak uzasadniły swoje makijażowe wybory? Paulina P., która wybrała nude look napisała, że ten look idealnie pozwala zatuszować […]

Dziewczyny,

Jak pamiętacie, w piątek rozwiązaliśmy nasz facebookowy konkurs Zmień się na wiosnę! Ponieważ zwyciężczynie już jutro odbiorą swoje nagrody w Warszawie, czas najwyższy ujawnić kim są laureatki…
Zwyciężczyniami konkursu są Paulina P., Ewelina oraz Paulina G.

Jak uzasadniły swoje makijażowe wybory?

Paulina - laureatka konkurs Zmień się na wiosnę!

Paulina P., która wybrała nude look napisała, że ten look idealnie pozwala zatuszować niedoskonałości i skoncentrować się na tych partiach twarzy, które chciałaby wyróżnić. Napisała również o tym, że w przypadku problemów z cerą właśnie nude make up pozwala jej czuć się komfortowo i pewnie.

Ewelina O. - laureatka konkursu Zmień się na wiosnę

Ewelina O. o alabastrowej cerze w uzasadnieniu wyboru smoky eye napisała, że nie zawsze chce być postrzegana jako subtelna i nie chce wciąż słyszeć, że wygląda dziecinnie. Chce czasem pokazać pazur, jak napisała „chce pokazać swoje rockowe oblicze, czyli oczy à la Kate Moss.

Paulina G., ze względu na delikatne rysy twarzy wybrała nude make up. Jak napisała klasyczny makijaż typu nude pozwala na podkreślenie atutów jej urody i zakamuflowanie tego, co nie do końca jej się podoba.

Ciekawa jestem jak dziewczyny będą czuć się w makijażu, który im jutro zaproponuję!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze