KONKURS BLOGGERS’ CHALLENGE ROZSTRZYGNIĘTY

Wyzwania zostały rzucone! Z Waszych propozycji jury wyłoniło zwycięski pomysł i już wiemy, o czym będzie jeden z naszych kolejnych tutoriali makijażowych oraz do kogo powędrują obłędne cienie Sephora Colorful w modnych szarościach! Oto lista nagrodzonych szczęśliwców :)   Bloggers’ Challenge to jedyny konkurs, w którym obie strony wygrywają. Nasi wizażyści realizują swoje ambicje, stawiając […]

Wyzwania zostały rzucone! Z Waszych propozycji jury wyłoniło zwycięski pomysł i już wiemy, o czym będzie jeden z naszych kolejnych tutoriali makijażowych oraz do kogo powędrują obłędne cienie Sephora Colorful w modnych szarościach! Oto lista nagrodzonych szczęśliwców :)

 
Bloggers’ Challenge to jedyny konkurs, w którym obie strony wygrywają. Nasi wizażyści realizują swoje ambicje, stawiając czoła Waszym wyzwaniom, a Wy przesyłacie swoje pomysły na make-upy i wygrywacie nagrody w postaci megaatrakcyjnych zestawów kosmetyków. Dodatkowym bonusem jest możliwość zobaczenia, jak realizujemy zwycięską propozycję w postaci filmu instruktażowego!

 
NAGRODA GŁÓWNA

 
W tej edycji bezkonkurencyjna okazała się Helena z Bystrej, która zaproponowała nam wykonanie makijażu dla 50-latki podkreślającego… młodą duszę! To prawdziwe wyzwanie – z jednej strony ma być elegancko, z drugiej bez nudy i „z pazurem”! Sami już się nie możemy doczekać realizacji! :)

 
Helena wygrywa od nas zestaw zawierający maskarę Lancôme Hypnôse Doll Eyes, podświetlaną pincetę do depilacji Sephora oraz cienie do powiek Sephora Colorful Nr 32 Pop Idol (lustrzany), Colorful Nr 52 5th Avenue (matowy) i Colorful Nr 56  Queen for a Day (lustrzany).

 
WYRÓŻNIENIA

 
W tej edycji nasze zainteresowanie wzbudziła również Sylwia z Jasła, która chciałaby poznać sposób na przyciąganie spojrzeń mężczyzn wyrazistym spojrzeniem… zza okularów, oraz Katarzyna z Gdańska, borykająca się z wyzwaniem, jakim jest zrobienie świeżego makijażu dla bardzo jasnej karnacji.
Do dziewczyn powędrowały zestawy zawierające podświetlaną pincetę do depilacji Sephora oraz cienie do powiek Sephora Colorful.

 
Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zabawy podczas wykonywania trendy make-upów w odcieniach szarości – koloru sezonu! :)

 
Wszystkim, którzy uwielbiają wymyślać nowe stylizacje przypominamy, że ruszyła kolejna odsłona konkursu. Tym razem do rozdania mamy supernagrody od Clinique! Wiecie co robić, prawda? Z niecierpliwością czekamy na nową porcję wyzwań!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze