Jesteśmy we Fleszu!

– Aura dyktuje nowe trendy. Makijaż jak moda czerpie z malarstwa – mówi na łamach magazynu Flesz, Sergiusz Osmański dyrektor artystyczny Sephora Polska. O jesiennych trendach już mówiłyśmy i trochę pokazałyśmy. Jeśli jednak chcielibyście dowiedzieć się jeszcze więcej to polecam najnowszy numer magazynu Flesz. Co w nim znajdziecie? Kilka cennych rad od Dominiki, Pauliny, Weroniki […]

– Aura dyktuje nowe trendy. Makijaż jak moda czerpie z malarstwa – mówi na łamach magazynu Flesz, Sergiusz Osmański dyrektor artystyczny Sephora Polska.

O jesiennych trendach już mówiłyśmy i trochę pokazałyśmy. Jeśli jednak chcielibyście dowiedzieć się jeszcze więcej to polecam najnowszy numer magazynu Flesz.

Co w nim znajdziecie? Kilka cennych rad od Dominiki, Pauliny, Weroniki i ode mnie. Każda z nas wybrała jeden trend tej jesieni. Dominika czerń z amarantem, Weronika fiolet i szafir, Paulina czerń i nude, a ja złoto, miedź, rubiny i brązy. W magazynie znajdziecie też informację o trendach w modzie, z których czerpałyśmy inspirację.

Polecam gorąco!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze