Jesień będzie gorąca!

Też Wam smutno z powodu końca wakacji? Fakt, zrobi się zaraz chłodniej… Ale, ale! przecież nowa pora roku, to nowe trendy! Nowe kolekcje, nowe kolory i techniki makijażu, nowe kompozycje zapachów… A zatem cudowny pretekst, żeby wzbogacić kosmetyczkę o kilka nowych drobiazgów. Jakich? Jeśli chcecie się dowiedzieć, w co warto zainwestować tej jesieni, żeby być […]

Też Wam smutno z powodu końca wakacji? Fakt, zrobi się zaraz chłodniej… Ale, ale! przecież nowa pora roku, to nowe trendy! Nowe kolekcje, nowe kolory i techniki makijażu, nowe kompozycje zapachów…
A zatem cudowny pretekst, żeby wzbogacić kosmetyczkę o kilka nowych drobiazgów. Jakich?
Jeśli chcecie się dowiedzieć, w co warto zainwestować tej jesieni, żeby być glamour, koniecznie wpadnijcie w najbliższy weekend do warszawskiej galerii Arkadia (al. Jana Pawła II 82) na SEPHORA HOT TRENDS! Zapewniam, że będzie na co popatrzeć!

W programie jest przede wszystkim ekskluzywne spotkanie z jedną z najlepszych wizażystek Sephora w USA – Jill Powell. W piątek (2VIII) o godzinie 17:30 Jill opowie i zaprezentuje najnowsze trendy sezonu jesiennego w makijażu. Będzie też okazja zobaczyć wyjątkowy pokaz body painting show w wykonaniu hiszpańskiego makijażysty Davida Garcia Saucedo (Make Up For Ever).

Co jeszcze? Między 2 a 4 września będzie można skorzystać z konsultacji makijażystów i ekspertów pielęgnacji. Wizażysta marki Dior pokaże jak zrobić jesienny make up zgodny z najnowszymi trendami. Ekspert marki Estée Lauder doradzi jak jesienią pielęgnować skórę. Co więcej, będzie też okazja nauczyć się klejenia sztucznych rzęs oraz poznać kilka makijażowych trików specjalistów Make Up For Ever oraz makijażystów Sephora.

Do zobaczenia!

PS. Żeby skorzystać musicie koniecznie wcześniej umówić się dzwoniąc na infolinie Sephora (nr tel 0 801 801 400)

więcej informacji znajdziecie >>tu<<

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze