Impreza urodzinowa blogmakijaz.sephora.pl

Pamiętacie nasz konkurs urodzinowy na Facebook`u? Można było nie tylko pobawić się rozwiązując quiz na temat blogmakijaz.sephora.pl, ale też wygrać zaproszenie na świętowanie urodzin do Warszawy. Konkurs polegał na wykonaniu makeup`u urodzinowego i oczywiście zaskoczyłyście nas kreatywnością. Zgłoszeń było mnóstwo i wierzcie mi – naprawdę trudno było wybrać. Zwłaszcza, że wiecie jak to z kobietami… […]

Pamiętacie nasz konkurs urodzinowy na Facebook`u?
Można było nie tylko pobawić się rozwiązując quiz na temat blogmakijaz.sephora.pl, ale też wygrać zaproszenie na świętowanie urodzin do Warszawy.

Konkurs polegał na wykonaniu makeup`u urodzinowego i oczywiście zaskoczyłyście nas kreatywnością. Zgłoszeń było mnóstwo i wierzcie mi – naprawdę trudno było wybrać. Zwłaszcza, że wiecie jak to z kobietami… na szczęście obyło się bez kłótni i wybrałyśmy 12 makijaży, a ich autorki zaprosiłyśmy do nas do Warszawy do perfumerii Sephora w CH Arkadia.

Oczywiście jak to na urodzinach był tort, było „100 lat” i były makijaże! Dziewczyny miały możliwość skorzystania z konsultacji makijażowych, ale i niezwykłą okazję porozmawiać z dyrektorem artystycznym Sephora Polska, który również pojawił się na naszym święcie.


Dzień zakończyłyśmy wspólnym lunchem w klimatycznym zaciszu restauracji AmliDecor.

Bardzo się wszystkie cieszymy, że mogłyśmy się z Wami spotkać i pogadać.

Mamy nadzieje, że wkrótce będą kolejne okazje.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze