RUSZA AKCJA SEPHORA EXCHANGE

Trendy w makijażu zmieniają się jak kolory w kalejdoskopie. Trudno za nimi nadążyć, a jeszcze trudniej nie stracić całego wolnego miejsca w kosmetyczce! Żeby ułatwić rozstanie z niektórymi zbędnymi już produktami, mamy dla Ciebie superakcję! Teraz w Sephora wymienisz… stare na nowe! Jak to działa? Bardzo prosto! Przynosisz swój stary produkt do makijażu dowolnej marki […]

Trendy w makijażu zmieniają się jak kolory w kalejdoskopie. Trudno za nimi nadążyć, a jeszcze trudniej nie stracić całego wolnego miejsca w kosmetyczce! Żeby ułatwić rozstanie z niektórymi zbędnymi już produktami, mamy dla Ciebie superakcję! Teraz w Sephora wymienisz… stare na nowe!

Jak to działa? Bardzo prosto! Przynosisz swój stary produkt do makijażu dowolnej marki do jednej ze stacjonarnych perfumerii, a przy kasie otrzymujesz rabat 40% na wszystkie kosmetyki do make-upu marki Sephora! W ramach jednego rabatu możesz kupić aż 5 różnych produktów. Co więcej, promocja obejmuje także nasze pędzle do makijażu! Masz świetną okazję, żeby uzupełnić i odświeżyć swoją make-upową kolekcję i jednocześnie pozbyć się kosmetyków, które się nie sprawdziły lub po prostu Ci się znudziły.

Kto się może wymieniać? Promocja jest dostępna dla posiadaczy Kart Klubu Sephora. Jeśli nie masz jeszcze swojej karty – nic straconego! Formularz zgłoszeniowy bez problemu wypełnisz na miejscu i od razu możesz udać się na shopping z rabatem – o ile oczywiście będziesz miała ze sobą stary produkt na wymianę ;).

Promocja Wymień Stare na Nowe nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi Sephora, rabatami, kuponami i innymi ofertami specjalnymi, ale… i tak jest świetną okazją do zrobienia wiosennych porządków w kosmetyczce. Już teraz zrób przegląd swoich produktów do makijażu i zdecyduj, którego z nich pozbędziesz się lekką ręką. Profesjonalne kosmetyki marki Sephora czekają, żeby tej wiosny odmienić Twój look!

Do zobaczenia w perfumerii Sephora!

Team blogmakijaz.sephora.pl

 

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze