Finał konkursu Zmień się na wiosnę!

Dziewczyny, Jak pewnie pamiętacie we wtorek odbył się wielki finał naszego konkursu (link do poprzedniego materiału), Paulina P., Ewelina i Paulina G. przyjechały do Warszawy, a konkretnie do perfumerii Sephora w CH Arkadia i oddały się w moje ręce. Najpierw się poznałyśmy, pogadałyśmy o make up`ie, o typach cer, kosmetykach… no wiecie – takie babskie […]

Dziewczyny,

Jak pewnie pamiętacie we wtorek odbył się wielki finał naszego konkursu (link do poprzedniego materiału), Paulina P., Ewelina i Paulina G. przyjechały do Warszawy, a konkretnie do perfumerii Sephora w CH Arkadia i oddały się w moje ręce.
Najpierw się poznałyśmy, pogadałyśmy o make up`ie, o typach cer, kosmetykach… no wiecie – takie babskie sprawy. Później wpadł Sergiusz Osmański (Dyrektor Artystyczny Sephora) i opowiedział dziewczynom coś niecoś na temat trendów. Pogadali na kawie i lunchu, a ja w międzyczasie robiłam dziewczynom make up.

Wyglądały na zadowolone, ale radości dopełniły zakupy! Jak ja to kocham! Wybrałyśmy kosmetyki dla każdej z dziewcząt i obiecałyśmy sobie, że jeszcze się zobaczymy.

Ewelina i ja
Ja bawiłam się świetnie, dziewczyny chyba też… zresztą sami zobaczycie już w przyszłym tygodniu, bo na blogmakijaz.sephora.pl na pewno pojawi się video-relacja.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze