Finał konkursu Mistrz Makijażu Sephora!

Kochani! Spieszę donieść, że już w piątek 30 września w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie o godzinie 15:00 rozpocznie się finał konkursu Mistrz Makijażu Sephora. Pisałam Wam wcześniej, jakie to ważne wydarzenie dla wszystkich makijażystów. W tym roku sam konkurs jest wyjątkowy, bo każdy mógł śledzić jak przebiegały półfinały, jednak wiadomo, że najważniejsze dopiero przed […]

Kochani!

Spieszę donieść, że już w piątek 30 września w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie o godzinie 15:00 rozpocznie się finał konkursu Mistrz Makijażu Sephora. Pisałam Wam wcześniej, jakie to ważne wydarzenie dla wszystkich makijażystów.

W tym roku sam konkurs jest wyjątkowy, bo każdy mógł śledzić jak przebiegały półfinały, jednak wiadomo, że najważniejsze dopiero przed nami, dlatego rezerwujcie czas w piątek od 15:00 i spotykamy się w Arkadii.

Pewnie wiele z Was widziało dzieła naszych makijażystów, można było je zobaczyć na portalu wizaz.pl. W głosowaniu internautów wygrał makijaż Marty Wyborskiej z perfumerii Sephora w Pasażu Grunwaldzkim i to ona dołączyła do grona walczącego o tytuł Mistrza Makijażu Sephora.

Jak wiecie tegoroczny konkurs Mistrz Makijażu odbywa się przy współpracy z marką Dior, a jego hasło brzmi: „EVENING GOLDS BY DIOR” – dla mnie to wystarczająca zapowiedź atrakcji. Finał konkursu prowadzić będzie Patricia Kazadi, spodziewamy się też innych sław z pierwszych stron gazet!

W jury zasiądą: Alex Chiatti (główny makijażysta Dior), Julie Baudrier (twórczyni look`ów dla Sephora), Sergiusz Osmański (Dyrektor Artystyczny Sephora), Agnieszka Kaczyńska (główny szkoleniowiec marki Dior), Justyna Lamcha (główny makijażysta Dior Polska), Ewa Gil (niezależna makijażystka), Karolina Malinowska, Beata Sadowska, Katarzyna Brasiak (redaktor działu urody Wizaz.pl) i ja :-). Gościem honorowym gali będzie Mistrzyni Makijażu Sephora 2010 Marta Pietrasik.

To nie koniec atrakcji, bo w dniu finału w perfumerii Sephora będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji makijażowych Dior. Oczywiście jak zawsze trzeba się na te konsultacje zapisać, jeśli więc macie ochotę, chwytajcie za telefon i umówcie się pod numerem: 12 682 84 94 lub 801 801 400. Dodatkowo na wszystkich, którzy zrobią po konsultacji zakupy czeka miniatura Dior J’Adore w prezencie!

Ja (jak zawsze przy okazji takich imprez) już nie mogę się doczekać!

P.S. No i oczywiście na finale Mistrza Makijażu będzie można spotkać naszą blogową mistrzynię, czyli zwyciężczynię konkursu BYĆ JAK MISTRZ MAKIJAŻU, Karolinę Zientek.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze