FENTY – wystrzałowy makijaż RIHANNY już w Polsce!

Kto jak kto, ale Rihanna z pewnością wie, co to perfekcyjny makijaż. Aby podzielić się z nami swoim kunsztem, słynąca z niebanalnego i efektownego stylu RiRi stworzyła autorskie kosmetyki do makijażu Fenty Beauty, które już od 7 września można kupić w Sephora!

Patrząc na kosmetyki Rihanny Fenty Beauty, czuje się, że powstały z miłości do makijażu. Rihanna sama uczestniczyła w każdym etapie tworzenia kolekcji i dokładnie wiedziała, czego chce. „Fenty Beauty jest dla każdego. Dla kobiet o każdym odcieniu skóry, osobowości, podejściu do życia, z każdej kultury i rasy. Chciałam, żeby każda kobieta czuła się ważna. Po to właśnie stworzyłam tę kolekcję” – wyjaśniła.

Poznajcie makijaż Rihanny – FENTY!

Rihanna postawiła na uniwersalność i wygodę. Konsystencje są aksamitne i lekkie jak piórko, a paleta odcieni – szeroka. W kolekcji znalazły się kosmetyki w odcieniach, które pasują każdej kobiecie na Ziemi! Twórcy Fenty Beauty skupili się też na efekcie perfekcyjnej cery i możliwości modelowania twarzy makijażem. Bazą kolekcji są kosmetyki matujące i rozświetlające. Pozwalają one osiągnąć efekt tzw. plastycznej twarzy: produkty można nakładać warstwami i łączyć tak, by podkreślić i wymodelować owal twarzy. Taki makijaż będzie wyglądał idealnie nie tylko na każdym selfie, ale i na żywo, w dowolnym momencie dnia.
Największe hity kolekcji? Jest ich wiele! Choćby służące do modelowania twarzy kosmetyki Match Stix, efektowne rozświetlacze do twarzy i ciała Killawatt, błyszczyk o jednym uniwersalnym odcieniu Gloss Bomb. Są też kosmetyki, które szczególnie poleca sama Rihanna: podkład matujący w 40 odcieniach i lekki jak piórko puder matujący Invisimatte Blotting Powder z pędzelkiem . Z tym kosmetykiem RiRi się ponoć nie rozstaje!

Julia Więckiewicz-Wolak

Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze