Dzień urody z Bene Vobis

Początkiem października Sephora została zaproszona do projektu „Aktywni i samodzielni” z fundacją Bene Vobis. Nasza reprezentacja w składzie: Gosia Smelcerz ze Złotych Tarasów i ja ruszyła, by spotkać się z cudowną i radosną grupa młodzieży. Nasze zadanie polegało na przeprowadzeniu lekcji makijażu biznesowego dla grupy młodych kobiet, które będą niebawem rozpoczynały pierwszą pracę. Dziewczyny wróciły […]

Początkiem października Sephora została zaproszona do projektu „Aktywni i samodzielni” z fundacją Bene Vobis. Nasza reprezentacja w składzie: Gosia Smelcerz ze Złotych Tarasów i ja ruszyła, by spotkać się z cudowną i radosną grupa młodzieży.
Nasze zadanie polegało na przeprowadzeniu lekcji makijażu biznesowego dla grupy młodych kobiet, które będą niebawem rozpoczynały pierwszą pracę.
Dziewczyny wróciły ze spotkania od stylistów włosów i były gotowe do makijażu.
Na początku oczywiście musiałyśmy podgadać o kosmetykach, pielęgnacji twarzy, zastosowaniu produktów i głównych czynnikach wpływających na makijaż „ do pracy”.

Od teorii do czynów! Każda z dziewczyn mogła skorzystać z naszej pomocy.
Z racji tego, że później na całą ekipę czekał fotograf pomogłyśmy w stworzeniu make up`ów, które na co dzień mogły wydawać się nie lada wyzwaniem.

Nasze pędzle nikomu nie przepuściły, nawet chłopakom – nieprzyzwyczajonym do odrobiny pudru. Ale czego się nie robi dla profesjonalnych zdjęć!

Na koniec miłe upominki od Sephora, które na pewno przydadzą się nie tylko w robieniu makijażu!
Serdecznie pozdrawiamy całą ekipę na czele z Joanną Kulpińską, bez której to wszystko by się nie odbyło! Mamy nadzieję – do zobaczenia!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze