Doskonałość Mody 2013

Za nami 15 rozdanie statuetek Doskonałości Mody przyznawanych przez magazyn Twój Styl. Uroczystości towarzyszył pokaz kolekcji na sezon wiosna/lato 2014 marki Manila Grace. Makijaże modelek miał przyjemność kreować nasz niezawodny Team Sephora Make-up Artists :)   Swoją gotowość do pracy zgłosiliśmy na backstage’u już od południa. Najpierw odbyła się wstępna próba na wybiegu, a następnie […]

Za nami 15 rozdanie statuetek Doskonałości Mody przyznawanych przez magazyn Twój Styl. Uroczystości towarzyszył pokaz kolekcji na sezon wiosna/lato 2014 marki Manila Grace. Makijaże modelek miał przyjemność kreować nasz niezawodny Team Sephora Make-up Artists :)

 
Swoją gotowość do pracy zgłosiliśmy na backstage’u już od południa. Najpierw odbyła się wstępna próba na wybiegu, a następnie próba makijażu.
W najnowszej kolekcji Manila Grace królowały kolory ziemi, pastele i graficzne wzory – czarno-białe paski oraz kropki. Aby makijaże pasowały do kreacji, postawiliśmy na świeży, naturalny look: pięknie ujednoliconą cerę podkreśloną bronzerem, odrobiną różu i dużą ilością rozświetleń. Oko rozbłysło beżowym smoky z mocno wytuszowanymi dolnymi i górnymi rzęsami. Kontrastującym wykończeniem tego świetlistego makijażu była matowa pomadka w odcieniu morelowo-łososiowym.
Zadbaliśmy także o ciała modelek. Dzięki ujednoliceniu i rozświetleniu odsłoniętych partii ciała, dziewczyny pięknie prezentowały się na wybiegu w mocnym świetle reflektorów.

 
Podczas pracy nad makijażami za pędzle chwyciły: Ania Galińska i Aldona Szerepko z Sephora w warszawskiej Arkadii, Gosia Smelcerz z Sephora w Złotych Tarasach, Olga Sękowska z Sephora w C. H. King Cross, Zuza Poprzeczko z Sephora w C. H. Targówek.
Poniżej, specjalnie dla Was, krótka fotorelacja z backstage’u.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze