Deni Cler Milano – pokaz na jesień/zimę 2013/2014

Znów coś zmalowaliśmy! Tym razem za pędzle chwyciliśmy podczas pokazu mody marki Deni Cler Milano na jesień/zimę 2013/2014, który odbył się 24 czerwca w warszawskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Na backstage’u było gorąco, ale daliśmy radę :) Katarzyna Szczotarska, projektantka kreacji, postawiła na minimalizm, prostotę i elegancję, ale w nowoczesnym wydaniu.  Pojawiły się geometryczne linie, oversize […]

Znów coś zmalowaliśmy! Tym razem za pędzle chwyciliśmy podczas pokazu mody marki Deni Cler Milano na jesień/zimę 2013/2014, który odbył się 24 czerwca w warszawskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej. Na backstage’u było gorąco, ale daliśmy radę :)

Katarzyna Szczotarska, projektantka kreacji, postawiła na minimalizm, prostotę i elegancję, ale w nowoczesnym wydaniu.  Pojawiły się geometryczne linie, oversize i monokolor. A właśnie kolor! Bazą kolekcji są tradycyjnie jesienne już kolory: szarości, beże i granaty, biel i czerń. Wyrazu dodawają: soczyste oranże, róże i czerwienie. Malowanie makijaży do tych kreacji było czystą przyjemnością!

Wyczarowane przez nas na backstage’u make-upy były delikatne, ale miały awangardowe, industrialne akcenty. Modelki, między innymi Tamara Subbotko i Zuza Kołodziejczyk – dziewczyny znane z programu Top Model, pięknie się w nich prezentowały! Makijaże podkreśliły ich naturalne piękno, a za razem pasowały do eleganckich, wyrazistych kreacji. Mamy nadzieję, że Wam też się podobają :)

W skład naszego Teamu Sephora Make-up Artists weszli: Ania Galińska z Sephora w C. H. Arkadia w Warszawie, Małgorzata Smelcerz i Monika Latoszek z Sephora w C. H. Złote Tarasy w Warszawie, Damian Duda z Sephora w C. H. Silesia w Katowicach, Beata Michalska z Sephora w C. H. Reduta w Warszawie, Olga Sękowska z Sephora w C. H. King Cross Praga w Warszawie, Zuzanna Poprzeczko z Sephora w C. H. Targówek w Warszawie oraz Marta Kwiatkowska z siedziby Sephora Polska.

Fotorelację możecie zobaczyć tutaj

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze