Być jak Mistrz Makijażu

Hej, Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu „Być jak Mistrz Makijażu”! Na razie bardzo pobieżnie przejrzałam Wasze prace i muszę powiedzieć, że fajnie, fajnie! Już wiem, że ciężko będzie nam wybrać zwycięzcę, bo jest trochę bardzo, bardzo dobrych make-up’ów. Dziękuję za wszystkie zdjęcia, zabieram się do „analizy” i obrad z pozostałymi jurorami! Werdykt już wkrótce. Ach, […]

Hej,

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń do konkursu „Być jak Mistrz Makijażu”! Na razie bardzo pobieżnie przejrzałam Wasze prace i muszę powiedzieć, że fajnie, fajnie! Już wiem, że ciężko będzie nam wybrać zwycięzcę, bo jest trochę bardzo, bardzo dobrych make-up’ów. Dziękuję za wszystkie zdjęcia, zabieram się do „analizy” i obrad z pozostałymi jurorami!

Werdykt już wkrótce. Ach, sama chciałbym wiedzieć to jak najszybciej…

Przypominam że nagrodą główną są kosmetyki do makijażu marki Dior o wartości 1000 zł oraz możliwość wzięcia udziału, wraz z Finalistami Konkursu Make-Up Masters 2011, w profesjonalnych szkoleniach makijażowych prowadzonym przez zagranicznych ekspertów Sephora i Dior: Julie Bodrier – główną kreatorkę makijaży Sephora oraz Alexa Chatti – głównego wizażystę marki Dior. Kiedy i gdzie te szkolenia?
O tym Zwycięzca dowie się już wkrótce!


Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze