Blogmakijaz w realu po raz drugi!

Dziewczyny! Oby więcej takich weekendów jak ten 17-19 czerwca w Galerii Mokotów! Było rewelacyjnie! Tym razem denerwowałam się już jakby mniej niż poprzednio na naszym spotkaniu w Arkadii (ha, trening czyni mistrza!), ale jednak dreszczyk zawsze jest… ale taki leciutki :-) Zdecydowanie dominujące było uczucie radości. Bo ucieszyłam się bardzo, że tak licznie przybyłyście do […]

Dziewczyny!
Oby więcej takich weekendów jak ten 17-19 czerwca w Galerii Mokotów! Było rewelacyjnie! Tym razem denerwowałam się już jakby mniej niż poprzednio na naszym spotkaniu w Arkadii (ha, trening czyni mistrza!), ale jednak dreszczyk zawsze jest… ale taki leciutki :-) Zdecydowanie dominujące było uczucie radości. Bo ucieszyłam się bardzo, że tak licznie przybyłyście do Galerii Mokotów… ze swoimi pytaniami, pomysłami i podpowiedziami.
Ale żeby zdać Wam relację z tego, co się działo – zacznę od początku, czyli od piątku…
… w piątek uroczyście powitali wszystkich Karolina Malinowska i Sergiusz Osmański. A potem odwiedziły nas gwiazdy: Agnieszka Cegielska, Marysia Niklińska, Joasia Jabłczyńska, Edyta Herbuś, Agnieszka Popielewicz i Kasia Cichopek. Dziewczyny opowiadały, na co stawiają w makijażu, jakie są ich ulubione produkty itd., a my podsuwałyśmy im nowinki, które naszym zdaniem świetnie pasowałyby do ich urody i potrzeb. Bożena popisała się super makijażem w stylu nude, który przypadł do gustu Edycie Herbuś. Paulina prezentowała Joasi Jabłczyńskiej jak rozświetlić i ozłocić kości policzkowe. A ja namówiłam Marysię Niklińską na usta w mocno różowym odcieniu. Efekt? Same zobaczcie na zdjęciach. Dla mnie bomba!
W sobotę i niedzielę miałyśmy pełne ręce roboty, bo Wiele z Was zdecydowało się umówić na make up i zobaczyć jak najnowsze trendy prezentują się na Waszych twarzach. Pytań było mnóstwo, skrzętnie je notowałyśmy i zamierzamy wkrótce zacząć na nie odpowiadać w filmach i wpisach na blogu.
Wrzucam kilka zdjęć, żeby te z Was, które nie mogły się z nami spotkać, zobaczyły jak świetnie się bawiłyśmy. Relację możecie też zobaczyć w „Co za tydzień” w najbliższą niedzielę 26.06!

P.S. Prócz pytań stricte makijażowych, wiele z Was (zwłaszcza te, które przyjechały z daleka) pytało kiedy wybierzemy się w trasę po Polsce. Oficjalnie więc potwierdzam to, co usłyszałyście od nas w weekend – po wakacjach zamierzamy zorganizować podobne spotkania w Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Katowicach i Wrocławiu! Oczywiście o terminach dowiecie się pierwsze!

Karolina Malinowska na naszym spotkaniu była już po raz drugi! Blogmakijaz jak widać towarzyszy jej na co dzień.


Edyta Herbuś najpierw wstąpiła do perfumerii. Wie że nawilżająca pielęgnacja to pierwszy krok do idealnego makijażu.


Marysia Niklińska nie miała problemu, by wskazać swój ulubiony look.

Joasia Jabłczyńska pierwsze rozeznanie w perfumerii.


Agnieszka Cegielska z chęcią skusiła się na wypróbowanie na sobie najnowszych trendów.

Agnieszka Popielewicz i złocisty make-up! Absolutnie perfekcyjne połączenie.


Edyta Herbuś oddała się w ręce Bożeny. Efekt? Zachwycający!


Odrobina różu na policzki to absolutny mus! Policzkami Kasi Cichopek zajęła się Paulina.


Edyta Herbuś wygląda na zadowolona prawda? Ma powody – takie naturalne kolory świetnie współgrają z jej urodą!

Ach te rozświetlacie! Nie tylko Joasia Jabłczyńska je uwielbia!


A tutaj wspominany róż na ustach Marysi Niklińskiej! Mnie podoba się bardzo!


3/5 naszego dream teamu.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze