blogmakijaz.sephora.pl w Krakowie!

Dziewczyny, W ubiegłym tygodniu blogmakijaz.sephora.pl był nad morzem – dzięki, że nas odwiedziłyście – było jak zawsze świetnie. W naszej podróży po Polsce przyszedł teraz czas na południe kraju. W weekend 4-6 listopada jesteśmy w Krakowie! Zapraszamy Was tym razem do Galerii Krakowskiej (ul. Pawia 5, Kraków). Na terenie galerii stanie nasz wspaniały stand makijażowy, […]

Dziewczyny,

W ubiegłym tygodniu blogmakijaz.sephora.pl był nad morzem – dzięki, że nas odwiedziłyście – było jak zawsze świetnie. W naszej podróży po Polsce przyszedł teraz czas na południe kraju. W weekend 4-6 listopada jesteśmy w Krakowie!

Zapraszamy Was tym razem do Galerii Krakowskiej (ul. Pawia 5, Kraków). Na terenie galerii stanie nasz wspaniały stand makijażowy, w którym czekać na Was będą: Iza Akaeva i Dagmara Włoch – czyli nasze dwie finalistki Make Up Masters Sephora 2011 oraz profesjonalni makijażyści marek Benefit, Fred Farrugia, Givenchy, Make Up For Ever, Sephora i Smashbox… a ja też oczywiście będę.

Jak zawsze można zapisać się na bezpłatny make up! Wystarczy zadzwonić pod numer naszej infolinii 801 801 400 lub pod numer 12 682 84 94.

W piątek i sobotę zaczynamy o 9.00 i będziemy na Was czekać aż do 22.00, w niedziele zapraszam między 10.00 a 21.00.

Będziecie?

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze