blogmakijaz.sephora.pl w Czeladzi

Jedna wizyta w Czeladzi, a energia na kilka tygodni! W połowie miesiąca, podczas jednego z przepięknych majowych weekendów odwiedziłam perfumerię Sephora w Czeladzi w CH M1. Klientki perfumerii i fanki bloga mogły zapisać się na konsultacje makijażowe. Przez 40 minut z każdą z Pań rozprawiałyśmy o make up`ie, ale nie tylko… jak zawsze poznałam mnóstwo […]

Jedna wizyta w Czeladzi, a energia na kilka tygodni!

W połowie miesiąca, podczas jednego z przepięknych majowych weekendów odwiedziłam perfumerię Sephora w Czeladzi w CH M1.

Klientki perfumerii i fanki bloga mogły zapisać się na konsultacje makijażowe. Przez 40 minut z każdą z Pań rozprawiałyśmy o make up`ie, ale nie tylko… jak zawsze poznałam mnóstwo świetnych ludzi i doskonale się bawiłam.
W imieniu teamu blogmakijaz chciałabym serdecznie podziękować wszystkim Paniom od których usłyszałam, że nasz portal jest super i wiele z niego czerpią! To naprawdę wiele dla mnie znaczy!

Serdecznie pozdrawiam Panią Aleksandrę Cz., która na konsultacje przyjechała aż z Krakowa, Panią Barbarę A. – która po pierwsze naładowała mnie pozytywną energią, a po drugie utwierdziła w przekonaniu, że to co robię ma sens!
Oczywiście pozdrawiam równie mocno wszystkie fanki i klientki, które odwiedziły mnie „na wyjeździe”.

blogmakijaz.sephora.pl blogmakijaz.sephora.pl
blogmakijaz.sephora.pl blogmakijaz.sephora.pl

Dziękuję także ekipie Sephora Czeladź – za ciepłe przyjęcie i cudną atmosferę.

Ah, jak ja kocham nasze Południe … :-*

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze