Blogmakijaz nad morzem!

Kochani! Z tego co wiemy na północy kraju mamy spore grono fanek. Kochani, jedziemy do Was!!! Jak pamiętacie rozpoczęliśmy nasz blogmakijazowy tour po Polsce. Poza Warszawą, gdzie nasz team spotkał się z Wami jeszcze przed wakacjami, odwiedziłyśmy we wrześniu Poznań, teraz czas na Gdańsk! W Galerii Bałtyckiej przy al. Grunwaldzkiej 141 w Gdańsku będziemy od […]

Kochani!
Z tego co wiemy na północy kraju mamy spore grono fanek. Kochani, jedziemy do Was!!!
Jak pamiętacie rozpoczęliśmy nasz blogmakijazowy tour po Polsce. Poza Warszawą, gdzie nasz team spotkał się z Wami jeszcze przed wakacjami, odwiedziłyśmy we wrześniu Poznań, teraz czas na Gdańsk!

W Galerii Bałtyckiej przy al. Grunwaldzkiej 141 w Gdańsku będziemy od piątku do niedzieli (28-30.X) od rana do wieczora w godzinach pracy centrum (czyli pt-sob: 9.00-21.00, niedz: 10.00-20.00). Na terenie galerii stanie nasz piękny, pełen atrakcji stand blogmakijażowy. Będziemy doradzać, dopasowywać kosmetyki, pokazywać hitowe makijaże na jesień, opowiadać o tym, co będzie modne zimą.
Team blogmakijaż stawi się w składzie: Bożenka, Ewa i ja. Do Waszej dyspozycji będą też nasze koleżanki i koledzy: profesjonalni makijażyści marek Benefit, Fred Farrugia, Givenchy, Make Up For Ever, Sephora i Smashbox. No i „last but not least”: będzie też Olga Sękowska czyli Make Up Masters 2011. Jeśli chcecie zobaczyć na sobie nasze kreacje makijażowe – zapiszcie się koniecznie na bezpłatny make up. Wystarczy zadzwonić pod numer naszej infolinii 801 801 400 lub pod numerem 12 682 84 94.
Wahacie się? Nie wiecie czego się spodziewać? Zobaczcie jak było w Galerii Mokotów w Warszawie!

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze