Blogmakijaż na pokazie Lidii Kality!

Jesteśmy zawsze tam, gdzie coś się dzieje! Zwłaszcza jeśli chodzi o świat fashion :) Tym razem nasz Team Sephora Make-up Artists postawił kropkę nad „i” pierwszej autorskiej kolekcji Lidii Kality. Pokaz przygotowano jako główną atrakcję obchodów 15lecia C.H. Klif w Warszawie.   Nowoczesne propozycje makijażowe, które wyszły spod pędzli naszego teamu doskonale współgrały z odcieniami […]

Jesteśmy zawsze tam, gdzie coś się dzieje! Zwłaszcza jeśli chodzi o świat fashion :) Tym razem nasz Team Sephora Make-up Artists postawił kropkę nad „i” pierwszej autorskiej kolekcji Lidii Kality. Pokaz przygotowano jako główną atrakcję obchodów 15lecia C.H. Klif w Warszawie.

 
Nowoczesne propozycje makijażowe, które wyszły spod pędzli naszego teamu doskonale współgrały z odcieniami bieli, czerni i intensywnego oranżu, które dominowały w kreacjach projektantki. Mocno podkreślone oczy wprost zahipnotyzowały publiczność. Soczysty pomarańcz na górnej powiece i skóra muśnięta bronzerem sprawiły, że od modelek nie można było oderwać wzroku.

 
Na backstage’u pokazu malowaliśmy w składzie: Anna Galińska, Małgorzata Smelcerz i Monika Latuszek ( Sephora w C.H. Złote Tarasy), Aldona Szerepko (Sephora w C.H. Arkadia),  Zuza Poprzeczko (Sephora w C.H. Targówek) oraz Marta Kwiatkowska z siedziby Sephora.

 
Po raz kolejny nasza misja zakończyła się sukcesem i przez wykreowane make-upy udowodniliśmy, jak ważną część każdej stylizacji stanowi odpowiednio dobrany makijaż.

 

Poniżej, specjalnie dla Was, krótka fotorelacja z backstage’u.

5 12 1

615
Pozdrawiamy!
Zespół blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze