Bloggers’ Challenge – wyniki

Pierwsza edycja konkursu Bloggers’ Challenge już za nami. Sądząc po liczbie zgłoszeń, nowa forma naszej blogmakijażowej zabawy przypadła Wam do gustu, z czego bardzo się cieszymy :) Choć decyzja nie była łatwa, po burzliwych naradach wyłoniliśmy trzech zwycięzców. Wyzwanie zgłoszone przez laureatkę nagrody głównej podejmiemy już wkrótce i opublikujemy na blogmakijaz.sephora.pl. Zwycięzcy lipcowego Bloggers’ Challenge […]

Pierwsza edycja konkursu Bloggers’ Challenge już za nami. Sądząc po liczbie zgłoszeń, nowa forma naszej blogmakijażowej zabawy przypadła Wam do gustu, z czego bardzo się cieszymy :)

Choć decyzja nie była łatwa, po burzliwych naradach wyłoniliśmy trzech zwycięzców. Wyzwanie zgłoszone przez laureatkę nagrody głównej podejmiemy już wkrótce i opublikujemy na blogmakijaz.sephora.pl.

Zwycięzcy lipcowego Bloggers’ Challenge to:

1. Marta G. z Bydgoszczy

2. Agnieszka C. z Warszawy

3. Monika W. ze Starej Wsi

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest zestaw zawierający: puder brązujący Terra Nerolia Guerlain i lakier Top Coat Sephora. Do pozostałych wyróżnionych w konkursie powędrują natomiast  cienie do powiek Photo Op Trio Smashbox.

Zaglądajcie regularnie na nasz blog i fan page na Facebooku, a wkrótce przekonacie się, jak poszła nam realizacja zwycięskiego wyzwania. Jesteście ciekawi, jakie to były propozycje? Już Wam mówimy :

1. Wyzwanie: Makijaż dla osoby z nowotworem stosującej chemioterapię, w wyniku której skóra nie jest w dobrym stanie, a rzęsy i brwi są przerzedzone.

2. Wyzwanie: Makijaż biżuteryjny, tj. z użyciem brokatu, cekinów, cyrkonii, jetów, całych sztucznych rzęs o innowacyjnym kształcie i/lub przeznaczeniu (rzęsy kolorowe, rzęsy z ozdobami, rzęsy na dolną powiekę itp.).

3. Wyzwanie: Makijaż, dzięki któremu nawet z deformacją twarzy (np. po oparzeniu) kobieta poczuje się pewnie i  swobodnie wśród ludzi . Pokażcie wszystkim tym kobietom pokrzywdzonym przez los, że też mogą czuć się wyjątkowe i piękne.

Też macie pomysły na film instruktażowy, który powinniśmy nagrać? Nic straconego! Niedługo ruszamy z kolejną edycją Bloggers’ Challenge. Może to właśnie Wasze propozycje-wyzwania okażą się zwycięskimi następnym razem?  :)

Gratulujemy zwycięzcom i pozdrawiamy,

Team blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze