Bloggers’ Challenge – poznajcie zwycięzców!

Kolejna edycja konkursu Bloggers’ Challenge za nami. Sprawdźcie, do kogo powędrują kosmetyczne nagrody!   W konkursie Bloggers’ Challenge to Wy rzucacie nam wyzwania, czyli piszecie, jakie makijaże chcielibyście zobaczyć na Blogmakijaż w formie filmów instruktażowych. Następnie wybieramy najciekawsze pomysły, które później bierzemy na warsztat :)  Czyje wyzwania okazały się najlepsze w tej edycji Bloggers’ Challenge? […]

Kolejna edycja konkursu Bloggers’ Challenge za nami. Sprawdźcie, do kogo powędrują kosmetyczne nagrody!

 
W konkursie Bloggers’ Challenge to Wy rzucacie nam wyzwania, czyli piszecie, jakie makijaże chcielibyście zobaczyć na Blogmakijaż w formie filmów instruktażowych. Następnie wybieramy najciekawsze pomysły, które później bierzemy na warsztat :)  Czyje wyzwania okazały się najlepsze w tej edycji Bloggers’ Challenge?

Lista zwycięzców:
1.    Marysia Szczęsna
wyzwanie: Makijaż dla osoby o ciemnej karnacji.
2.    Dorota Zasłonka
wyzwanie: Makijaż wieczorowy dla kobiety dojrzałej.
3.    Beata Siudeja
wyzwanie: Makijaż dla panny młodej w wieku dojrzałym.

 

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest zestaw zawierający produkty marki Sephora: paletę cieni do oczu IT Palette, atrament do ust Sephora Rouge Infusion, odżywczy balsam do ust Sephora oraz bazę pod cienie do oczu Sephora. Do dwóch pozostałych dziewczyn wyróżnionych w konkursie powędrują natomiast zestawy zawierające innowacyjny atrament do ust Sephora Rouge Infusion oraz odżywczy balsam do ust Sephora.Gratulujemy wszystkim laureatkom!

 
Na podstawie pomysłu Marysi Szczęsnej nagramy filmik instruktażowy. Tym samym już wkrótce na Blogmakijaż zobaczycie, jak wykonać makijaż dla osoby o ciemnej karnacji! Szykujcie pędzle, bo będzie się działo :)

 

Wy też macie propozycje tematów, które chcielibyście, żeby zostały zrealizowane przez naszych blogerów? Swoje pomysły możecie zgłaszać w kolejnej edycji konkursu, która wystartowała przed kilkoma dniami. Do wygrania super zestawy produktów Lancôme. Powodzenia!

 
Pozdrawiamy,
Team blogmakijaz.sephora.pl

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze