Masz start-up? Aplikuj do SEPHORA Accelerate

Program SEPHORA Accelerate ma na celu stworzenie społeczności kobiet składającej się z założycielek start-upów działających w branży kosmetycznej i stosujących innowacyjne rozwiązania.

Czy piękno jest kobietą? Na pewno! Ale nawet w branży urody nie ma zbyt wielu start-upów założonych przez kobiety. Dlatego program SEPHORA Accelerate wspiera wciąż powiększającą się społeczność założycielek innowacyjnych start-upów w tym segmencie. 

Marzysz o swoim własnym biznesie kosmetycznym? Przyspiesz z SEPHORA zgłoś się do 20 listopada i weź udział w projekcie

SEPHORA Accelerate to wyjątkowy międzynarodowy program, skoncentrowany na budowaniu przedsiębiorczości wśród kobiet, założycielek firm kosmetycznych, w ramach którego uczestniczki z Europy, Stanów, Ameryki Południowej i Azji zdobywają niezbędną wiedzę i  umiejętności, poznają niezbędne narzędzia i korzystają z mentoringu, aby wynieść swój kosmetyczny start-up na wyższy poziom. Tym samym SEPHORA globalnie wspiera kobiety, które chcą samodzielnie kształtować przyszłość – swoją oraz całej branży beauty.  Zgłoszenia przyjmowane są do 20 listopada 2017 pod adresem www.sephorastands.com/accelerate/

Kto może wziąć udział w projekcie?

Firmy założone lub współzałożone przez kobiety (pełnoletnie), działające w branży kosmetycznej: kosmetyki, technologie kosmetyczne, zrównoważona technologia lub produkty związane z branżą kosmetyczną. Firma musi być na wczesnym etapie rozwoju, a jej produkty nie mogą być szeroko dystrybuowane.

Pragniemy pomóc tym firmom, które mogą najwięcej skorzystać z naszego projektu, czyli przedsiębiorstwom, które wyszły poza etap koncepcyjny (mają już przynajmniej próbki laboratoryjne lub prototyp produktu), ale nie generują jeszcze realnych przychodów.

Jak wygląda program szkoleniowy krok po kroku?

Tygodniowy obóz szkoleniowy: kwiecień 2018

Projekt Accelerate otwiera tygodniowy obóz, w trakcie, którego uczestniczki będą pracować nad rozwojem swoich firm. Otrzymają pomoc niezbędną do opracowania modelu biznesowego, analiz rynku, planu rozwoju oraz strategii finansowania.

Demo Day: jesień 2018

W trakcie Demo Day każda uczestniczka projektu Accelerate zaprezentuje swoją firmę przed specjalistami z branży, potencjalnymi partnerami i starszymi liderami SEPHORA. Podczas uroczystego spotkania po zakończeniu prezentacji będzie można usłyszeć porady oraz zdobyć nowe kontakty.

Mentoring

Każda z uczestniczek programu Accelerate będzie ściśle współpracować z wyznaczonym mentorem z SEPHORA, który pokaże, jak radzić sobie z wyzwaniami biznesowymi i pomoże w indywidualnym rozwoju. Uczestniczki projektu z Europy będą pod opieką mentora z Francji.

Granty i finansowanie

Dzięki grantom i drobnym pożyczkom wspieramy założycielki start-upów, zapewniając kapitał obrotowy na potrzeby rozwoju firm.

ZGŁOSZENIA:

LISTOPAD 2017

Termin nadsyłania zgłoszeń: 20 listopad 2017 r.  aplikuj poprzez oficjalną stronę programu: https://www.sephorastands.com/accelerate/

GRUDZIEŃ 2017 r.

Pięć najlepszych firm zaprezentuje się przed jury EME SEPHORA

GRUDZIEŃ 2017 r.

Jedna lub dwie finalistki zostaną zaproszone na rozmowę z zespołem SEPHORA USA

POCZĄTEK 2018 r.

Ogłoszenie wyłonionych kandydatek do udziału w edycji projektu 2018

JAK ZGŁASZAĆ SIĘ DO UDZIAŁU W PROJEKCIE?

Specjalna platforma dla kandydatek z Europy jest dostępna pod adresem: www.sephorastands.com/accelerate

KONTAKT:

W razie pytań, prosimy o kontakt: europeaccelerate@sephora.fr

Sergiusz Osmański

Dyrektor Artystyczny SEPHORA
szczegóły

Komentarze