kategoria: SEPHORAnews

-->

Wystartowała kolejna edycja SEPHORA University!

Talent, pasja i wiedza – te trzy cechy charakteryzują SEPHORA, dlatego też od wielu lat szkolimy i rozwijamy pracowników naszych perfumerii podczas warsztatów w ramach programu rozwoju SEPHORA University. Właśnie wystartowała kolejna edycja, kto zdobędzie tytuł Make Up Master 2017? Dowiemy się już 14 września!

czytaj więcej

Kosmetyki Kat Von D w Polsce!

Trwałe, wegańskie i mocno napigmentowane. Z jednej strony wyraziste i odważne, z drugiej: również w naturalnych odcieniach. Uwielbiane przez gwiazdy i blogerki. Kosmetyki Kat Von D już jesienią pojawią się w Polsce – na wyłączność w perfumeriach SEPHORA!

czytaj więcej

Poznaj świat makijażu Hudy Kattan – produkty Huda Beauty już w SEPHORA!

Najpopularniejsza paleta z Instagrama i inne hity Huda Beauty, marki uwielbianej przez blogerki i dziennikarki urodowe, już od lipca będzie można oficjalnie kupić także w Polsce. W SEPHORA, poza cieniami, znajdą się też między innymi charakterystyczne pomadki i sztuczne rzęsy zaprojektowane przez Hudę Kattan.

czytaj więcej

Poznaj usta Made in SEPHORA!

Odkryj wszystkie odcienie Cream Lip Stain Made in SEPHORA! Matowe usta to niezmiennie hit!

czytaj więcej

Fantastyczna kolekcja Made in Sephora!

Zuzia Poprzeczko i Natalia Gustaw oprowadzają po fantastycznej kolekcji kosmetyków Made in Sephora!

czytaj więcej

Ekskluzywny wywiad z twórcami marki Too Faced na blogmakijaz.sephora.pl!

Ciekawostki, anegdoty i gorące newsy ze świata marki Too Faced! Małgosia Smelcerz w wywiadzie z trenerką makijażu Patricią Casteą oraz Michelle Miller dyrektor ds. marketingu marki dowiaduje się, skąd wzięły się kreatywne nazwy produktów marki oraz… jak zrobić idealne selfie.

czytaj więcej

Konferencja marki Too Faced!

Testowanie, dobieranie odcieni i zabawa make-upem – na konferencji Too Faced nie sposób było się nudzić! Zobaczcie, jak blogerki i redaktorki eksperymentowały z kosmetykami marki.

czytaj więcej

ŚWIĘTO TRENDÓW CZYLI SEPHORA TREND REPORT 2015!

Sephora Trend Report 2015 w skrócie? 3 fascynujące dni pełne eksperckich konsultacji w wykonaniu zespołu Sephora oraz naszych partnerów, gwiazdy polskiego show-biznesu i setki wykonanych stylizacji. Możemy powiedzieć, że razem odkodowaliśmy trendy sezonu jesień-zima 2015/2016 w pięknym stylu.      Wyjątkowe, coroczne 3-dniowe święto trendów już za nami. Cieszymy się, że mogliśmy przekazać i zaprezentować odwiedzającym […]

czytaj więcej

Malowaliśmy na pokazie Michała Szulca!

Hold the rivers to wyjątkowa, bo jubileuszowa, kolekcja Michała Szulca. Projektant już od 10 lat zachwyca nas swoją wizją mody. Tym bardziej miło nam, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu! Pokaz na sezon jesień-zima 2015/16 odbył się we wnętrzach warszawskiego teatru IMKA. Główną rolę zagrała w nim paleta kolorystyczna: od głębokiej czerni, przez grafity i […]

czytaj więcej

Pokaz La Mania na jesień i zimę

Glamour i impreza na wybiegu – tak podsumować można pokaz najnowszej kolekcji marki La Mania na sezon jesień/zima 2015/2016, podczas którego Team Sephora Make-up Artists kreował makijaże modelek. Nietypowy pokaz odbył się we wtorek, 28 kwietnia, w klimatycznych wnętrzach starej secesyjnej łaźni pod Messalką. Dlaczego nietypowy? Już Wam wyjaśniamy! Inspiracją dla powstania kolekcji był panujący […]

czytaj więcej