BlogMakijaż.pl

Moda, Uroda, Zdrowie, Lifestyle, Makijaż

Lifestyle

Pomysł na oryginalny prezent dla przyjaciółki

Oczywistym jest, że przyjaciółka to niezwykle ważna osoba w życiu każdego. Nic więc dziwnego w tym, że kiedy zbliża się okazja, aby wręczyć jej prezent zależy nam na tym, aby było to coś szczególnego i absolutnie wyjątkowego. Oczywiście sprawa jest dużo łatwiejsza, jeśli dokładnie wiemy czego potrzebuje i możemy ją tym obdarować. Trudności pojawiają się w momencie, kiedy obecnie nie posiada żadnych szczególnych potrzeb i to do nas należy znalezienie ciekawej opcji na prezent. Szczęśliwe rynek przepełniony jest wręcz różnego rodzaju produktami, które mogą stanowić pomysł na oryginalny prezent dla przyjaciółki. W tym artykule powiemy sobie o kilku pomysłach na wyżej wspomniany.

Fotoksiążka ze wspólnymi zdjęciami

Rewelacyjnym pomysł na prezent dla koleżanki stanowi fotoksiążka ze wspólnymi zdjęciami. Jeżeli posiadamy w swoich zasobach fotografie z wyjazdów, imprez urodzinowych itp., to możemy wysłać je do firmy, która zajmuje się wykonywaniem tego typu upominków, a ona odeśle nam gotowy produkt pod wskazany przez nas adres. Ciekawym pomysłem jest też wspólnie spędzony czas! Może wieczór filmowy? Oto propozycje: https://blogmakijaz.pl/najlepsze-wyciskacze-lez-co-warto-obejrzec/.

Voucher na lot balonem

Kolejnym pomysłem na niekonwencjonalny i z cała pewnością niezapomniany prezent jest voucher na lot balonem. Taki lot przeznaczony jest z reguły dla dwóch osób, w związku z czym fajnym pomysłem byłoby postawienie przyjaciółki przed tak zwanym faktem dokonanym i zabranie ją właśnie do miejsca docelowego, gdzie odbędziemy z nią wspólny lot. Oczywiście możemy też postawić na opcję lotu dla dwojga i wówczas zamiast nas może polecieć dowolna osoba, którą obdarowana będzie chciała ze sobą zabrać. Wybór należy do nas.

Zestaw kosmetyków

Kosmetyki to rodzaj prezentu, który nie sprawdzi się w każdym przypadku. Nie mniej jednak, jeśli mowa o przyjaciółce możemy się na wyżej wspomniane pokusić. Ostatnimi czasy sporym powodzeniem cieszą się kosmetyki naturalne, w związku z czym ich zakup w zestawie z całą pewnością przypadnie obdarowanej do gustu. Pamiętajmy jednak, aby upewnić się dyskretnie, czy nie jest uczulona na któryś ze składników, które występują w kosmetykach. Pozwoli nam to na zakup tych pozbawionych zawartości alergenu.

Bilet lotniczy

Jeżeli nasza przyjaciółka lubi podróżować, to świetnym pomysłem może być zakup biletu lotniczego. Oczywiście tego typu przedsięwzięcia wiążą się z koniecznością zarezerwowania urlopu w pracy. Nie mniej jednak, jeżeli chcielibyśmy uniknąć stawiania przyjaciółki w takiej sytuacji, wówczas możemy pokusić się na loty weekendowe. Sobota i niedziela, to w większości dni wolne od pracy, a spędzone w innym kraju mogą być naprawdę wyjątkowe.

Spersonalizowane gadżety

Ostatnimi czasy coraz częściej można spotkać się z firmami świadczącymi usługi w zakresie tworzenia spersonalizowanych gadżetów. Do wyżej wymienionych możemy zliczyć między innymi koszulki, torby oraz kubki z nadrukiem. W związku z tym mamy opcję np. zamówić dla przyjaciółki koszulkę z zabawnym cytatem lub taką z naszym wspólnym zdjęciem. Pomysłów jest naprawdę wiele, a to co wybierzemy jest w stu procentach uzależnione od naszej kreatywności.

Prezenty typu handmade, czyli popularne rękodzieło

O rękodziele słyszy się naprawdę wiele jednak głównie kojarzy nam się ono z robieniem ozdób na choinkę lub biżuterii. Jak się jednak okazuje pod rękodzieło możemy podciągnąć również inne wartościowe wyroby, które cieszą się coraz większą popularnością. Przykładem mogą być np. plecaki typu worki, obrazy, portrety czy również kartki na specjalne okazje. W związku z powyższym jest to dobry pomysł na to, aby wybrany przez nas prezent był w stu procentach unikalny. W tym wypadku świetnie się sprawdzi wspomniany wyżej portret. Wystarczy, że do osoby, która wykonuje tego typu usługi zaniesiemy wspólne zdjęcie i na tej podstawie zostanie dla nas wykonany portret, który możemy oprawić w ramki i wręczyć w formie prezentu. Do tego wszystkiego warto dołączyć również kartkę z życzeniami typu handmade, a w jej wnętrzu umieścić dedykację lub po prostu życzenia, które będą napisane przez nas. Taki rodzaj prezentu z całą pewnością zachwyci naszą przyjaciółkę, ponieważ będzie w stu procentach przygotowany z myślą o niej.

Biżuteria

Dobrym pomysłem, o ile oczywiście nasza przyjaciółka lubi taki rodzaj ozdób, jest biżuteria. Można ją kupić w komplecie lub jeden jej element. Sporym powodzeniem cieszą się bransoletki zawierające jakiś symbol np. czterolistną koniczynę lub nieskończoność. Ponadto łańcuszki typu celebrytki także mogą zadowolić obdarowaną, w związku z czym ich zakup też warto rozważyć. Aby wyżej wspomniane były wyjątkowe można wzbogacić je o grawer z ważną datą lub z inicjałami naszymi oraz przyjaciółki.

Nietypowe Vouchery

Jeśli wiesz, że Twoja przyjaciółka marzy o własnym domu i myśli o jego budowie, niebanalnym pomysłem może być voucher na projekt domu https://www.mgprojekt.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *