Top 5 najładniejsze usta showbiznesu

Ile gwiazd na świecie tyle pięknych ust. Rankingi dotyczące najpiękniejszych ust pojawiają się zarówno w brukowcach jak i poważnych tygodnikach opiniotwórczych. Ja mam od kilku lat swoje ulubione gwiazdy, które zawsze chyba już będą na mojej liście top 5, w osobistym rankingu na najładniejsze usta showbiznesu. Pełne i kształtne usta są atutem? Często, ale nie […]

Ile gwiazd na świecie tyle pięknych ust. Rankingi dotyczące najpiękniejszych ust pojawiają się zarówno w brukowcach jak i poważnych tygodnikach opiniotwórczych.

Ja mam od kilku lat swoje ulubione gwiazdy, które zawsze chyba już będą na mojej liście top 5, w osobistym rankingu na najładniejsze usta showbiznesu.

Pełne i kształtne usta są atutem? Często, ale nie zawsze.
Dla mnie najlepiej prezentują się usta, które wyglądają na naturalnie, zgrabnie współgrając z całą twarzą i ogólnym wizerunkiem „właścicielki”

Oto moje TOP 5

Numer 1
Monica Belluci
– niekwestionowana liderka
Symetryczne, jędrne i zawsze pięknie podkreślone usta. Nie olbrzymie… ale pełne, pozwolę sobie powiedzieć, że wręcz idealne! Być może jej usta nie byłyby dla mnie tak atrakcyjne, gdyby nie oprawa, czyli cudne oczy i rysy twarzy. Kobieta zjawiskowa. Bardzo mi się podoba.

Numer 2
Michelle Pfeiffer
– królowa unikalnego kształtu
Jej usta mają w sobie coś, co sprawia, że zwykle nie mogę oderwać od nich wzroku, kiedy tylko oglądam jakiś film albo przeglądam jej zdjęcia.
Począwszy od „Czarownic z Eastwick” aż po „Chéri” – wciąż kształt jej ust jest zjawiskowy.

Numer 3
Ines Sastre
– słynna twarz Lancome
Kobieta kameleon, na każdym zdjęciu wygląda inaczej… Ale usta ma zawsze tak samo imponująco piękne! Podobno Hiszpanki z natury mają większe szczęście do ust.

Numer 4
Sylwia Sucharska
– polska Monica Belluci
Usta Sylwii są pełne i jędrne, a w połączeniu z dużymi, orzechowymi oczami i wyjątkowo zmysłową urodą wygląda zniewalająco!

Numer 5
Adriana Lima
– klasyczne i symetryczne usta.
Miękkie i pełne. Adriana ma bardzo dziewczęca urodę, wygląda bardzo naturalnie. Wszystko zmienia się oczywiście na pokazach Victoria’s Secret. Usta – z całą resztą kipią wtedy seksapilem.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze