Show Your Color

Lubicie zdobić paznokcie? Megakolorowy manicure to Wasz żywioł? W takim razie na pewno ucieszy Was wiadomość o naszym nowym konkursie! Do wygrania supernagrody, między innymi Karty Upominkowe Sephora o wartości 500 zł i przedpremierowe zestawy Ciaté niedostępne jeszcze w Polsce. Konkurs Show Your Color odbywa się na fan page’u Sephora Polska na Facebooku Zainspirujcie się jednym […]

Lubicie zdobić paznokcie? Megakolorowy manicure to Wasz żywioł? W takim razie na pewno ucieszy Was wiadomość o naszym nowym konkursie! Do wygrania supernagrody, między innymi Karty Upominkowe Sephora o wartości 500 zł i przedpremierowe zestawy Ciaté niedostępne jeszcze w Polsce.

Konkurs Show Your Color odbywa się na fan page’u Sephora Polska na Facebooku Zainspirujcie się jednym z 52 odcieni lakierów Sephora Color Hit, a następnie samodzielnie stwórzcie propozycję stylizacji Waszych paznokci. Na czym dokładnie polega zabawa?

To proste – do przygotowania macie kolaż składający się z fotki Waszych paznokci, zdjęcia inspiracji oraz wybranego przez Was lakieru Sephora.

Co jest do wygrania?
– 5x nagroda główna, czyli Karta Upominkowa Sephora o wartości 500zł oraz przedpremierowo (!) zestaw Ciaté Feather Manicure.
– 20x nagroda dzienna, czyli 3 lakiery Sephora Color Hit, 2 lakiery Sephora Top Coat do efektów specjalnych Nail Designer, korektor Sephora, ekspresowy zmywacz do paznokci Sephora oraz wysuszacz do lakieru Sephora.

 

Nagrody są naprawdę super, więc warto o nie zawalczyć i przygotować inspirujący manicure:)
Wszystkim uczestnikom zabawy życzymy powodzenia i połamania pazurków ;)

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze