Rumiana czy śniada – a Ty jaka chcesz być?

Dziewczyny, Jesteście naszymi fankami na Facebook`u? Jeśli nie, najwyższy czas kliknąć Lubię to! – powód? Przede wszystkim będziecie miały okazję wziąć udział w naszym konkursie „Zmień się na wiosnę”. O co chodzi.. niech Ania sama opowie… P.S. Zwyciężczynie konkursu zaprosimy do nas na makijaż u Ani Galińskiej + zakupy w perfumerii Sephora za kwotę 700 […]

Dziewczyny,

Jesteście naszymi fankami na Facebook`u? Jeśli nie, najwyższy czas kliknąć Lubię to! – powód? Przede wszystkim będziecie miały okazję wziąć udział w naszym konkursie „Zmień się na wiosnę”.

O co chodzi.. niech Ania sama opowie…

P.S. Zwyciężczynie konkursu zaprosimy do nas na makijaż u Ani Galińskiej + zakupy w perfumerii Sephora za kwotę 700 zł!!! Ale to nie wszystko! Dziewczyny, które wybierze Ania zostaną na jeden dzień modelkami na naszym blogu! A wszystkie uczestniczki konkursu dostają za udział kupon rabatowy w wysokości 20 procent na kosmetyki do makijażu marki Sephora i marek na wyłączność Sephora!

Konkurs trwa od 21 marca do 9 kwietnia, na naszym fan page na Facebook w zakładce „Zmień się na wiosnę”. Macie do wyboru trzy wiosenne looki, które znacie z naszego bloga doskonale! By wziąć udział w konkursie wystarczy wybrać jeden, który najbardziej Wam się podoba i który uważacie za najlepszy dla siebie i krótko uzasadnić swój wybór. Nie zapomnijcie dodać swojej fotki bez makijażu albo w bardzo delikatnym make-up’ie – sorry! ale tylko tak Ania będzie w stanie oceni trafność waszego wyboru.

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze