NOWE KOLORY RIHANNY, CZYLI WIOSNENNY MAKIJAŻ Z FENTY BEAUTY

Nowy sezon – nowe kolory! Najmodniejszy makijaż na wiosnę jest pełen świeżych, radosnych barw. Fenty Beauty by Rihanna ma w ofercie nowatorskie produkty w fantastycznych, energetycznych kolorach, które wpisują się w ten trend!

Tej wiosny makijaż przybiera nowe barwy. O ile w poprzednich latach było trochę ponuro i jednostajnie, to w  tym roku wiosenny makijaż w pełni odzwierciedla radość i energię nowego sezonu. Do makijażu wreszcie zawitały świeże czerwienie, błękity, róże i wszelkie cukierkowe pastele.

Nowe odcienie pomadek Fenty Beauty

Znana i lubiana  pomadka Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color to matowa szminka o przedłużonej trwałości. „Nic jej nie zmaże przez cały dzień” – mówi sama Rihanna, która stworzyła markę Fenty. Rihannie można zaufać! Co jest w tych pomadkach najważniejsze? Trwałość i pędzelek, który pozwala precyzyjnie wyrysować linię ust.

Równie kuszące są kolory pomadki Fenty Beauty. Trzy nowe odcienie Stunna Lip Paint to: jagodowy „Undefeated” („niepokonana”), wibrujący róż o nazwie „Unlocked” („otwarta”), i  „Unattached” („niezaangażowana”) o barwie radosnego koralu.

Wiosenne rozświetlacze

Nowe, wiosenne kolory przybrał także rozświetlacz do twarzy Killawatt Freestyle Highlighter.  Koniecznie spróbujcie dwóch nowych, niespotykanych odcieni: bardzo jasnego błękitu („Chillz”) i odcienia wrzosowego („Wattabrat”). Zestawienie takiego pastelowego rozświetlacza na policzkach i żywych, jaskrawych ust to nowy kanon wiosny!

Nowymi kosmetykami Fenty Beauty, możecie wykonać świetny, popowy makijaż w stylu „color-block” albo w supernowoczesnym stylu Rihanny. Cieszmy się wiosną i tym, że wreszcie możemy pełnymi garściami czerpać z bogatej palety kolorów!

  FENTY BEAUTY BY RIHANNA Killawatt Freestyle Highlighter Rozświetlacz
  Dla zabójczego rozświetlania użyj Killawatt na twarzy, oczach, ustach, obojczykach... w zasadzie wszędzie, gdzie skupia się światło!
  od 145.00 PLN
  sprawdź
  FENTY BEAUTY BY RIHANNA Stunna Lip Paint Longwear Fluid Lip Color Długotrwała płynna pomadka
  To perfekcyjny odcień czerwieni, osobiście wybrany przez Rihannę i obsesyjnie testowany!
  od 99.00 PLN
  sprawdź

Zuza Nowacka

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze