Medialny makijaż

Team Sephora dla LaMania Glamour od samego rana! Świat fashion wcale nie wyleguje się w łóżkach do południa, jakby mogło się niektórym mylnie wydawać ;) Nasza makijażowa ekipa, która jest zawsze w centrum wydarzeń, również nie próżnuje w porannych godzinach. Tym razem Team Sephora Make-up Artists wykonał makijaże do najnowszej kolekcji jesień-zima 2013/2014 marki LaMania […]

Team Sephora dla LaMania

Glamour od samego rana! Świat fashion wcale nie wyleguje się w łóżkach do południa, jakby mogło się niektórym mylnie wydawać ;) Nasza makijażowa ekipa, która jest zawsze w centrum wydarzeń, również nie próżnuje w porannych godzinach. Tym razem Team Sephora Make-up Artists wykonał makijaże do najnowszej kolekcji jesień-zima 2013/2014 marki LaMania podczas specjalnego pokazu, który odbył się w trakcie dziennikarskiego śniadania.

 
Jaka będzie jesień i zima według projektantów LaMania? Będzie prosto, bo stylizacje zdominuje miejska elegancja o minimalistycznych liniach, przełamana mocnymi, błyszczącymi akcentami metalicznej skóry. Królować będą pudełkowe topy, spodnie cygaretki, kolumnowe spódnice i płaszcze dyplomatki. Inspirowana Nowym Yorkiem kolekcja łączy w sobie surowość i minimalizm szklanych wieżowców oraz eksplozję kolorów i neonów nowojorskich ulic. Wprawne oko doszuka się w niej także nawiązań do takich pop-artowych artystów jak np. Jeff Koons czy Andy Warhol.

 
Geometryczne, pełne połysku stroje w oszczędnych kolorach stalowej szarości, czerni, bieli i kobaltu prezentowane przez modelki, nasze wizażystki ociepliły delikatnym, naturalnym makijażem. Żadnych mocnych kresek i ciężkich akcentów, całość stylizacji oparta była na zmysłowych odcieniach nude połączonych z odrobiną rozświetlenia na policzkach. Jedyny czarny akcent to delikatnie muśnięte tuszem rzęsy. Słowem – kobiecość w wielkomiejskim wydaniu!

 
O oprawę makijażową śniadania prasowego marki LaMania zadbał Team Sephora Make-up Artists w składzie: Gosia Smelcerz, Marta Kwiatkowska i Agnieszka Skowroń.

Zapraszamy na fotorelację :)

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze