KRESKA IDEALNA!

Kreska kresce nierówna, a równą kreskę wyrysować niełatwo… znacie to? Mamy dla Was przełomową wiadomość! They’re real! push-up liner od Benefit zmieni Wasze spojrzenie na eyelinery o 180 stopni. Pierwszy tego typu żelowy produkt, który nie dość, że otula rzęsy, to jeszcze daje się prowadzić tak łatwo, że równe kreski są w zasięgu Waszej ręki! […]

Kreska kresce nierówna, a równą kreskę wyrysować niełatwo… znacie to? Mamy dla Was przełomową wiadomość! They’re real! push-up liner od Benefit zmieni Wasze spojrzenie na eyelinery o 180 stopni. Pierwszy tego typu żelowy produkt, który nie dość, że otula rzęsy, to jeszcze daje się prowadzić tak łatwo, że równe kreski są w zasięgu Waszej ręki!

 

Każda z nas na pewno choć raz marzyła o dużych, rozbrajających oczach i zniewalającym spojrzeniu, ale na przeszkodzie stawała trudna, wymagająca skupienia i nieziemskiej koordynacji obsługa pędzelka… Po 5 latach badań i testów Benefit daje Wam do ręki żelowy liner, w którym wszystko jest idealnie wymierzone i wyważone, tak że kreska rysuje się praktycznie sama! No może z mała pomocą ;)

 

Perfekcyjna budowa

 

SOC14_TARLiner_Tip

Eyeliner

Płaski i szeroki trzon aplikatora zapewnia stabilny i wygodny chwyt, sprawia także, że nakładanie go idealnie przy linii rzęs jest wręcz… kryminalnie proste – dałybyście radę to zrobić nawet w kajdankach na rękach ;) Miękka, specjalnie zaprojektowana końcówka AccuFlex daje się łatwo prowadzić wzdłuż powieki nawet początkującym adeptkom makijażu. Nie ma także mowy o rozmazywaniu, przerysowaniu czy nałożeniu zbyt dużej ilości produktu – technologia mikro-dawki zapewnia wydobywanie się idealnej ilości żelu po każdym przekręceniu flamastra. TARliner został zaprojektowany tak, żeby niemalże zrobić wszystko za Was ;)

 

 

SOC14_TARLiner_Commercial5
Podkreślaj, zakreślaj, wykreślaj
Skoro macie już pewność, że kreskę narysujecie bez najmniejszego problemu, to pozostaje tylko… wybrać odpowiedni kształt. Nieważne, czy będą to skrzydła jaskółki, graficznie wyostrzone linie, podwójne vintage czy mega zmysłowe, kocie spojrzenie. Z TARlinerem Benefit na pewno się uda!
Jeśli szukacie inspiracji i instruktażu, zobaczcie galerię specjalnie przygotowanych filmików, które ułatwią Wam rozpoczęcie przygody z Waszym nowym, perfekcyjnym spojrzeniem :)

 

 

SOC14_TARLiner_ModelImages
UWAGA, KONKURS!
Żeby przybliżyć Was do idealnie wyrysowanej kreski, mamy dla Was KONKURS! Śledźcie uważnie profil Sephora Polska na Facebooku 1 lipca, bo to do Waszych rąk może trafić ten rewolucyjny liner! I będziecie żyły długo i szczęśliwie z Waszym nowym, elektryzującym spojrzeniem, które dzięki niemu wyczarujecie ;)

 

 

SOC14_TARLiner_Commercial4

Ania Galińska

National Make Up Artist SEPHORA
szczegóły

Komentarze